Фінансовий директор нового покоління

Втомилися чекати виходу нового сезону Вашого улюбленого серіалу? Відкрийте для себе веб-канал проекту The Next CFO (Фінансовий директор нового покоління), проект, де у центрі уваги фінансові керівники міжнародно відомих компаній. Сім сучасних, оригінальних блоків серій занурюють у мінливе визначення того, що означає бути CFO.

«Для фінансових директорів», оскільки зміст веб-серій побудований таким чином, щоб зацікавити та ознайомити як топ-фахівців, що приймають рішення, так і тих, хто сподівається зайняти їх місце.

«Створено фінансовими директорами», адже безпосередніми оповідачами виступають фінансові директори, від яких аудиторія дізнається про найгостріші проблеми, їхні пристрасті та бачення майбутнього.

Нові технології загрожують перекладенню основних завдань у галузі корпоративних фінансів на їх плечі. «Фінансовий директор нового покоління» намагається допомогти фінансовим директорам зрозуміти їхню прогресивну роль та надихає майбутнє покоління фінансових фахівців продовжувати свій шлях.

Створений на основі популярних відео-платформ, веб-канал складається із семи блоків серій та відвертих відгуків від фінансових директорів з усього світу.

Переглянути більше серій