Важливі зміни в спеціальному податковому режимі Дія Сіті

Додаткові пільги та спрощення для резидентів Дія Сіті під час дії воєнного стану

Можливість бронювання військовозобов’язаних працівників

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України 27 січня 2023 р. № 76, було визначено нові порядок та критерії бронювання військовозобов’язаних під час дії воєнного стану.  Так, можуть бути заброньованими співробітники підприємств, організацій та установ, які є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення. 

Критично важливими для економіки та населення вважаються підприємства, що відповідають хоча б трьом із семи критеріїв опублікованих у Постанові (для деяких підприємств достатньо відповідати двом критеріям). Одним з критеріїв є резидентство Дія Сіті.

Правила бронювання передбачають певні обмеження та винятки, процедуру бронювання. За загальним правилом, строк бронювання становить максимум шість місяців.

Звільнення від обов’язку отримувати дозвіл на застосування праці іноземних gig-фахівців

Постановою від 24 січня 2023 року № 68 було встановлено, що резидентам Дія Сіті не потрібно отримувати дозвіл на застосування праці іноземців, якщо послуги або роботи надаються іноземними gig-спеціалістами та особами без громадянства, що працюють за gig-контрактами. Ця норма діє на період дії воєнного часу.

Окрім того, Постанова містить інші норми щодо застосування праці іноземних gig-фахівців та осіб без громадянства що працюють за gig-контрактами. Також Постановою було затверджено зразки документів для отримання дозволів на працю іноземців та осіб без громадянства, та продовження строку дії дозволів.

Додатково інформуємо, що команда Мазар в Україні маю успішний досвід супроводу компаній у підготовці та отримання статусу резидента Дія Сіті. Ми будемо раді поділитися нашим досвідом та допомогти вашій компанії скористатися пільгами та перевагами спеціального податкового режиму Дія Сіті.
   

Підпишіться на розсилку новин Mazars, щоб першими дізнаватися найважливіші новини законодавства, які коментують наші експерти.

Підписатися