Випуск Мазар Глобального дослідження штучного інтелекту в галузі готельного бізнесу

Спільнота компанії Мазар в галузі готельного бізнесу разом із міжнародними експертами з радістю оголошує про випуск глобального дослідження технологій штучного інтелекту в готельному бізнесі.

Нові технології штучного інтелекту можуть значно змінити те, як працюватиме індустрія гостинності в майбутньому, трансформуючи досвід гостя та оптимізуючи бізнес-операції. Проте, компанії на ринку готельних послуг повинні знати про суттєві відмінності в апетитах та уподобаннях, особливо коли порівнюють китайських подорожуючих із представниками західного світу. Також спостерігаються відмінності у виборі видів додатків та, нарешті, бажанні ділитися даними для отримання таких послуг.

"Залежно від походження подорожуючих, існує значна невідповідність з точки зору досвіду використання технологій штучного інтелекту і очікувань під час перебування в готелі. Наприклад, використання технологій штучного інтелекту більше закріплено в звичках китайських подорожуючих, ніж західних. Окрім того, персональні дані є важливою складовою штучного інтелекту та машинного навчання. Готельний бізнес має бути готовим запевнити своїх клієнтів у безпеці даних, щоб вони були готові до обміну ними, в кінцевому підсумку, для забезпечення найкращого досвіду в застосуванні технологій штучного інтелекту".  

-  Cédric Haaser, партнер, керівник з питань інновацій та технологій в Мазар.

Наші дослідження є як первинними, так і вторинними, у тому числі опитування, проведене YouGov, порівнююче тренди використання технологій штучного інтелекту та очікування мандрівників у 5 країнах: США, Китаї, Франції, Німеччині та Великобританії.

Наше дослідження показує, що існують значні національні відмінності щодо досвіду та очікувань подорожуючих щодо використання технологій штучного інтелекту. Дослідження також освітлює наскільки впевнено та охоче подорожуючі діляться даними, важливим елементом штучного інтелекту та машинного навчання. Крім того, фахівці з різних секторів бізнесу, таких як готельний, туризм та предмети розкоші, діляться своєю точкою зору щодо того, як технології штучного інтелекту впливають на їх бізнес.

ТОП ТЕХНОЛОГІЇ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ, ЯКІ БАЖАЮТЬ БАЧИТИ МАНДРІВНИКИ

Наше дослідження показує, що рівень технологічних інновацій на сьогодні є неймовірно високим, але потребує дослідження можливостей big data в повній мірі, це свідчить про те, що готельний бізнес лише на початку цього шляху. Від смарт номерів до чатботів - готельний бізнес має великі можливості для розвитку інновацій на основі штучного інтелекту.

Завантажте публікацію нижче, щоб ознайомитись з нашим дослідженням технологій штучного інтелекту в готельному бізнесі та дізнатися головні тренди!

Документ

Mazars - 2018 AI in Hospitality Study
Mazars - 2018 AI in Hospitality Study