Mazars в Україні оголошує нового Партнера

Mazars в Україні раді повідомити, що Денис Шендрик, керівник практики податкових та юридичних послуг, став партнером Mazars.

Денис Шендрик долучився до Mazars в 2021 році. Він має 14 років досвіду податкового консалтингу та надання послуг українським та міжнародним клієнтам.

Денис працював в Державній Митній Службі України заступником голови (2019-2020) та головою відділу митного аудиту (2003-2007).

Денис обирався співголовою Митного комітету Європейської Бізнес Асоціації (EBA) у періоди 2012-2013, 2015-2019, де підтримував клієнтів у перемовинах з українською владою та допомагав бізнес-спільноті лобіювати її інтереси.

Його досвід включає управління та виконання складних проектів в Україні з транскордонного інвестування, постачання товарів та послуг із звільненням від українських податків та зборів, реалізації Угод про розподіл прибутку та розробки податкового та митного законодавства.

 

Gregoire Dattee

Ми продовжуємо інвестувати в людей, незважаючи на війну. І це дуже позитивний знак для всіх. Mazars в Україні сильніший, ніж будь-коли, і ми разом готуємо світле майбутнє

Грегуар Датте Керуючий Партнер