Кар’єра у нас

  • Share
  • Print page

Ставши членом компанії Mazars, Ви отримаєте безцінний досвід роботи і зможете швидко розкрити Ваш потенціал.

Таланти - Запорука нашого росту

Ставши членом команди Mazars, Ви побудуєте успішну кар'єру; Ви станете професіоналами, визнаними на ринку і, крім того, отримаєте справжній життєвий досвід. Ви будете працювати в групі, яка досягла значного росту за кілька останніх років. Компанія Mazars - впливовий гравець у сфері аудиту та консалтингу, тому наші фахівці надають великого значення таким цінностям, як цілісність, незалежність і повага. Безперервне навчання лежить в основі стратегії розвитку кар'єри і є головним аргументом при наборі кадрів. 

Навчання - основа Вашої роботи в Mazars

Компанія Mazars - це інноваційна організація, що розвивається та працює з мінімальними витратами. При наданні послуг ми вимагаємо від наших співробітників дотримання високих стандартів: наша додана вартість забезпечується в першу чергу якістю роботи наших команд і їх здатністю працювати разом над індивідуальним та інноваційним підходом до кожного клієнта.

Технічні та управлінські тренінги, міжнародні семінари, обмін знаннями і практикою: розвиток навичок є одним з основних завдань відділу HR. Ми робимо ставку на незалежність і відповідальність, і надаємо Вам можливість керувати кар'єрою, пропонуючи швидкий шлях до високих позиціях і можливість роботи по всьому світу.

Різноманітність культур і досвід для новоспечених талантів

Наша унікальна організація - це міжнародне партнерство, за своєю природою, багатонаціональне і ставить на перше місце людей. Ми постійно розробляємо нові пропозиції для кожного сегмента ринку або галузі, використовуючи всесвітньо визнані методи і зміцнюючи існуючу взаємодію між країнами. Mazars розвивається завдяки різноманітності співробітників і культур. Пріоритет Групи - виявити на ранній стадії і розвивати потенціал майбутніх лідерів.

Наш міжнародний підхід до управління кадрів лежить в основі тренінгів з розвитку управлінських та лідерських навичок. Ці програми доступні всім завдяки Університету Mazars та програмі Executive MBA; вони свідчать про високий професіоналізм незалежно від культурних відмінностей. Динамізм і відкритість, швидкий і стійкий ріст, міжнародні амбіції підживлюються різноманітністю талантів і формують модель ДНК Mazars, що представлена сьогодні у 72 країнах.

Ви поділяєте наші цінності, підприємницький дух і хотіли б працювати в компанії Mazars? Приєднуйтесь до нас і будуйте Вашу кар'єру в перспективному і багатонаціональному середовищі.

Кар'єра в Мазар: події та новини

В цьому розділі Ви можете дізнатися про пов'язані з кар'єрою в "Мазар Україна" різноманітні події і заходи, в яких ми беремо участь і де Ви можете з нами зустрітися і поспілкуватися. Крім того, читайте про новини з життя нашої дружньої команди та професійні досягнення наших співробітників.

Вакансії

Інформація про вакансії в компанії Mazars в Україні наведена нижче. Щоб дізнатися більше про ту чи іншу вакансію, натисніть на обрану Вами вакансію.

Аплікаційна форма

У компанії Mazars ми переконані, що наші працівники є нашою величезною цінністю, і ми пишаємося тим, що залучаємо та розвиваємо унікальні особистості.

Share