Наш досвід

Компанія "Мазар Україна" пропонує повний спектр професійних послуг, включаючи послуги в сфері аудиту, бухгалтерського обліку, оподаткування та консалтингу для широкого кола клієнтів з різних індустрій.

В компанії "Мазар Україна" працюють фахівці з визнаними знаннями і досвідом, які допоможуть у зростанні Вашої організації і запропонують Вам унікальний комплексний підхід. Завдяки нашій технічній досконалості, поєднаної з особистим підходом до кожного клієнта, ми пропонуємо індивідуально розроблені бізнес-рішення для публічних або міжнародних компаній, державних установ, підприємств або приватних осіб.

Ми цінуємо довготривалі відносини з клієнтами, які задоволені баченням та здатністю нашої компанії чітко дотримуватися правил та бути винахідливою при прийнятті бізнес-рішень.

Аудит

Law 2 1600 per 500px.jpg
Надання висновку щодо фінансової звітності компанії є основоположним елементом, без якого неможливий розвиток сучасної економіки. За таких умов, досвід «Мазар» забезпечує підвищення якості фінансової звітності своїх клієнтів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Супровід угод

FAS 1 1600 per 500px.jpg
Зазвичай операції злиття, приєднання, створення спільного підприємства або портфельної інвестиції, пов'язані з низкою складних проблем і питань, що потребують особливої уваги кваліфікованих експертів. Ми допомагаємо нашим клієнтам прийняти правильні рішення і успішно реалізувати угоду для того, щоб отримати максимальну вигоду від операції.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Бухгалтерський Аутсорсинг

background.png
Відділ бухгалтерського аутсорсингу компанії Мазар Україна надає компаніям операційну підтримку найвищої якості в бухгалтерському обліку та звітності як на місцевому, так і на транснаціональному рівнях.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Послуги у галузі оподаткування

Audit 3 1600 per 500px.jpg
Компанія «Мазар» є глобально інтегрованою організацією, яка представлена в найбільших економіках світу, що надає нам можливість отримати детальне розуміння комплексних податкових питань у сьогоднішньому глобалізованому економічному кліматі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Рішення для агробізнесу в Україні

guillaume-de-germain-88497-unsplash.jpg
Мазар Україна має значний досвід надання послуг сільськогосподарським компаніям. Ми надаємо послуги з Аудиту, Бухгалтерського Аутсорсингу, Податкові та Фінансові консультації з урахуванням унікальних потреб сільськогосподарських підприємств.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Global Business Services

Worldwide 1 1600 per 500px.jpg
Globalization, technology and changing client expectations are pervasive, at times disruptive trends, so businesses are looking for new delivery models to gain a competitive edge. For many of the world’s leading companies, this means centralizing or outsourcing business services such as accounting, human resources, IT or R&D.

ДЕТАЛЬНІШЕ