Аудит

Надання висновку щодо фінансової звітності компанії є основоположним елементом, без якого неможливий розвиток сучасної економіки. За таких умов досвід Mazars забезпечує підвищення якості фінансової звітності своїх клієнтів.

Аудит фінансової звітності завжди пов'язаний з наданням достовірної фінансової інформації. В Mazars ми йдемо на крок вперед за звичайну перевірку правильності арифметичних розрахунків і також консультуємо щодо системності та достовірності вашої фінансової інформації, її відповідності новим нормативно-правовим вимогам та процедурам корпоративного управління.

Разом з аналізом фінансової звітності ми також допоможемо удосконалити процес підготовки та презентації економічної й фінансової інформації для ефективного управління ризиками. Ви також будете мати більше можливостей для прийняття стратегічних рішень та зможете встановити ще прозоріші відносини з акціонерами.

Наші досвідчені спеціалісти володіють необхідними інструментами та методологією, щоб гнучко відповісти на потреби вашої організації. Ми також маємо широку мережу наших партнерів-експертів — від актуаріїв до фахівців з внутрішнього контролю, фінансового моделювання та юристів, які нададуть кваліфіковані рішення.

Аудит фінансової звітності відповідно до українських стандартів

Insights 1 1600 per 500px.jpg
На фоні численних змін, що вносяться до фінансових регламентів аудит залишається важливим процесом, який забезпечує довіру та дотримання етичних стандартів.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Договірний аудит

Consulting 4 1600 per 500px.jpg
Ви можете потребувати презентації фінансової інформації щодо вашої фірми для проведення ділової операції, наприклад для придбання. Договірний аудит допоможе скласти оцінку про те, що відбувається в ній.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатись більше

Newsletter 1 1600 per 500px.jpg

Вісник "Beyond the GAAP"

Вісник "Вeyond the GAAP" випускається експертами компанії Mazars з метою інформування читачів про основні зміни та нововведення у сфері бухгалтерського обліку.