Бухгалтерський Аутсорсинг

Відділ бухгалтерського аутсорсингу компанії Мазар Україна надає компаніям операційну підтримку найвищої якості в бухгалтерському обліку та звітності як на місцевому, так і на транснаціональному рівнях.

До Ваших послуг наша команда висококваліфікованих фахівців з широким спектром професійних навичок і досвіду, які почувають себе невимушено в різних культурних середовищах та вільно володіють кількома мовами. Наша команда має глибокі знання і досвід роботи з міжнародними компаніями. Ми легко адаптуємося до міжнародних потреб наших клієнтів і водночас дотримуємося українських вимог.

Ми можемо запропонувати Вам широкий спектр послуг:

Бухгалтерський облік і фінансові послуги

AOS 3 1600 per 500px.jpg
Якщо у Вашій компанії обсяг фінансової роботи перевищує можливості команди, керівництво може не встигати приймати управлінські рішення через невчасне отримання бухгалтерської та іншої фінансової інформації. Віддаючи частину роботи компанії Мазар, Ви зменшите навантаження на Вашу команду.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Консолідація та звітність

9999.png
Вам потрібно консолідувати фінансові дані або представити більш точну фінансову інформацію? Наша команда експертів знає, як Вам допомогти у цьому.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Кадрові (HR) та зарплатні рішення

AOS 4 1600 per 500px.jpg
Мазар підтримує компанії різних розмірів у сфері кадрів (HR) та повного розрахунку заробітної плати.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Робототехнічна автоматизація процесів (RPA)

RPA robot.jpg
Набір технологій, що використовують програмне забезпечення як віртуальний еквівалент повної зайнятості для маніпулювання існуючим прикладним програмним забезпеченням так само, як людина виконує процес.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатись більше