Наші публікації

Тут ви знайдете вісники, брошури, звіти, дослідження та інші інформаційні матеріали, опубліковані компанією Мазар.

Податкові вісники Мазар

Our managing team 3 1600 per 500px.jpg
На цій сторінці опубліковані податкові вісники Мазар Україна, що містять важливі податкові зміни в українському законодавстві, а також податкові вісники Мазар, що інформують про основні зміни, що стосуються податку на додану вартість в країнах Центральної та Східної Європи.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Український податковий компаньйон

Путівник Мазар по податкам Центральної та Східної Європи

Actuarial 2 1600 per 500px.jpg
Угорський офіс Мазар щорічно публікує регіональний податковий путівник, в якому представлені описи та порівняльні схеми податкових систем 19 країн Центральної та Східної Європи.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Річні звіти та Звіти про прозорість компанії Mazars

transparency 1600 per 500.jpg
В даному розділі ми публікуємо річні звіти та звіти про прозорість групи компаній Mazars, в яких Ви знайдете наші фінансові показники, основні цілі та напрями діяльності та іншу інформацію про компанію.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Вісник "Beyond the GAAP"

Newsletter 1 1600 per 500px.jpg
Вісник "Вeyond the GAAP" випускається експертами компанії Mazars з метою інформування читачів про основні зміни та нововведення у сфері бухгалтерського обліку.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Опитування та дослідження

Newsletter 3 1600 per 500px.jpg
На цій сторінці Ви знайдете опитування, дослідження, звіти та інші дослідницькі матеріали, підготовлені фахівцями компанії Мазар.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Фінансовий директор нового покоління

111111.png
Втомилися чекати виходу нового сезону Вашого улюбленого серіалу? Відкрийте для себе веб-канал проекту The Next CFO (Фінансовий директор нового покоління), проект, де у центрі уваги фінансові керівники міжнародно відомих компаній. Сім сучасних, оригінальних блоків серій занурюють у мінливе визначення того, що означає бути CFO.

ДЕТАЛЬНІШЕ