Наші публікації

  • Share
  • Print page

Тут ви знайдете брошури, книжки, CD-ROM та інші документи, опубліковані компанією «Мазар».

Податковий вісник "Мазар Україна"

Експерти компанії "Мазар Україна" постійно відстежують та аналізують податкове законодавство України з метою оперативного інформування наших клієнтів про будь-які зміни та нововведення, що можуть вплинути на них та їх бізнес.

Український податковий компаньйон

Колеги, ми раді поділитися з вами Українським податковим компаньйоном, який був ретельно підготовлений податковою командою Мазар Україна.

Путівник Мазар по податкам Центральної та Східної Європи

Угорський офіс Мазар щорічно публікує регіональний податковий путівник, в якому представлені описи та порівняльні схеми податкових систем 19 країн Центральної та Східної Європи.

Річні звіти та Звіти про прозорість компанії Mazars

В даному розділі ми публікуємо річні звіти та звіти про прозорість групи компаній Mazars, в яких Ви знайдете наші фінансові показники, основні цілі та напрями діяльності та іншу інформацію про компанію.

Вісник "Beyond the GAAP"

Вісник "Вeyond the GAAP" випускається експертами компанії Mazars з метою інформування читачів про основні зміни та нововведення у сфері бухгалтерського обліку.

Опитування та дослідження

На цій сторінці Ви знайдете опитування, дослідження, звіти та інші дослідницькі матеріали, підготовлені фахівцями компанії Мазар.

Фінансовий директор нового покоління

Втомилися чекати виходу нового сезону Вашого улюбленого серіалу? Відкрийте для себе веб-канал проекту The Next CFO (Фінансовий директор нового покоління), проект, де у центрі уваги фінансові керівники міжнародно відомих компаній. Сім сучасних, оригінальних блоків серій занурюють у мінливе визначення того, що означає бути CFO.

Брошури компанії "Мазар Україна"

Тут ви знайдете публікації, брошури та інші матеріали компанії «Мазар Україна» щодо її діяльності, особливостей податкового законодавства, бухгалтерського обліку та аудиторських послуг в Україні.

Share