Наші публікації

Тут ви знайдете вісники, брошури, звіти, дослідження та інші інформаційні матеріали, опубліковані компанією Мазар.

Investing in CEE: Inbound M&A report 2019/2020

CEE image 1600x500.jpg
The M&A market in Central and Eastern Europe (CEE) had a robust 2019 year, displaying resilience in the face of global economic headwinds, according to new research from Mazars in association with Mergermarket. The report, Investing in CEE: Inbound M&A Report 2019/2020, offers an overview of inbound M&A activity in the CEE region throughout 2019 and looks ahead to the opportunities and challenges in the coming months, notably in the context of the ongoing Covid-19 outbreak.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Зміни клімату: Роль банківського регулювання та нагляду

Tackling climate change - 1600X900-web.png
Мазар та Офіційний форум валютних та фінансових інституцій (OMFIF) пишаються тим, що створили глобальний звіт, який надає унікальну інформацію про поточні та майбутні еволюційні фінансові регуляції, спрямовані на попередження зміни клімату. Як корегуються політики в різних світових юрисдикцій для оцінки та контролю кліматичних ризиків? Як ці дії, можуть розвиватись в майбутньому? Дізнайтесь про це в нашому дослідженні та чекайте кардинальних змін у законодавстві.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Business - it's personal

Innovators at Mazars

Innovators at Mazars
Innovation and transformation are words that we hear, read or write several times a day. But how do we make sense of all these new technological, societal or business trends? How do companies implement some of these changes in practice? And most importantly, how do businesses move from ‘doing’ digital to ‘being’ digital?

ДЕТАЛЬНІШЕ

Податкові вісники Мазар

Our managing team 3 1600 per 500px.jpg
На цій сторінці опубліковані податкові вісники Мазар Україна, що містять важливі податкові зміни в українському законодавстві, а також податкові вісники Мазар, що інформують про основні зміни, що стосуються податку на додану вартість в країнах Центральної та Східної Європи.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Український податковий компаньйон

Путівник Мазар по податкам Центральної та Східної Європи

Actuarial 2 1600 per 500px.jpg
Угорський офіс Мазар щорічно публікує регіональний податковий путівник, в якому представлені описи та порівняльні схеми податкових систем 19 країн Центральної та Східної Європи.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Річні звіти та Звіти про прозорість компанії Mazars

transparency 1600 per 500.jpg
В даному розділі ми публікуємо річні звіти та звіти про прозорість групи компаній Mazars, в яких Ви знайдете наші фінансові показники, основні цілі та напрями діяльності та іншу інформацію про компанію.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Вісник "Beyond the GAAP"

Newsletter 1 1600 per 500px.jpg
Вісник "Вeyond the GAAP" випускається експертами компанії Mazars з метою інформування читачів про основні зміни та нововведення у сфері бухгалтерського обліку.

ДЕТАЛЬНІШЕ