Сучасна фірма: чітка, резонна, гнучка, стійка

Щорічний випуск Мазар 2016, що є частиною річного звіту Групи за період 2015-2016 рр., це подорож по темам, які мають першорядне значення для нас: лідерство та підприємництво. Кожна стаття може бути прочитана окремо, але всі вони тісно пов'язані з концепцією сучасної фірми. Для того, щоб розкрити цю концепцію, ми вирішили дослідити чотири ознаки, які визначають сучасну фірму - це чіткість, резонність, гнучкість та стійкість. Приєднуйтесь до наших співробітників, партнерів, клієнтів і всіх інших гостей в цій подорожі, з Роттердаму у Шанхай через Мілан та Касабланку.

«Резонність»: розумний вид зростання

 • «Обслуговування наших клієнтів по всьому світу»: Зростання заради самого зростання - це  не розумний підхід. Мазар продовжує розвиватися і підкорювати нові території тільки там, де в цьому є сенс, так де це визначено в стратегії, що націлена на розумне зростання.
 • «Гра в  глобалізацію»: поглиблена розповідь про те, як трансформація економіки Китаю, його суспільства та прагнення бізнесу вийти на міжнародний рівень, змінили все для фірм, що спеціалізуються на професійних послугах. В центрі уваги наше злиття з ZhongShen ZhongHuan, а також інтерв'ю 12 наших співробітників з Китаю.

    

«Обізнаність»: 5 поглиблених статей на ключові теми бізнесу та індустрії

 • Кібербезпека: як вибух кіберзлочинності стимулює корпорації в котрий раз переглянути своє ведення бізнесу.
 • Аудит в 21-му столітті: інтерв'ю з трьома експертами Ради з фінансової стабільності і Ради з нагляду громадських інтересів на тему еволюції ролі аудитора.
 • Люкс індустрія: як етика стає важелем створення вартості.
 • Податкова прозорість: зі збільшенням регулювання і уваги з боку громадськості податкова прозорість стає проблемою бізнесу.
 • Боротьба з корупцією: перехід від простого процесу дотримання до ефективної  структури, що збільшують продуктивність бізнесу.

   

«Гнучкість»: як постійна винахідливість стала вимогою для всіх підприємств

 • Різноманітність: в цій подвійній статті ми звернули увагу на справжне значення різноманітності і як вона збільшує цінність організації в цілому, підкреслюючи зв'язок між різноманітністю і гнучкістю. Ми наводимо результати нашого внутрішнього опитування на тему різноманітності на рівні всієї Групи разом з інтерв'ю жінок-керівників в Сполучених Штатах, а також тематичним дослідженням ситуації у Швеції та Данії.
 • Смарт робота: тут ми звертаємося до революції, яка впливає на робоче місце. Переміщення нашого головного офісу в Нідерландах є прекрасною ілюстрацією того, як винахідливість нашого підходу до роботи насправді служить більш високим цілям, таким як стійкість і соціальна відповідальність. Новий головний офіс Мазар в Італії - наш другий приклад трансформації робочого місця. Ми пропонуємо інтерв’ю  персоналу, щоб показати, як підхід до роботи у Мазар є запорукою гнучкості.

 «Стійкість»: беручи до уваги майбутні покоління

 • Стратегічне управління: МСП є ключовою ціллю для Мазар. Ми взяли інтерв'ю у досвідченого підприємця та  його команди у місті Бордо, Франція, а також представників GenZ про підприємництво і цінності.
 • Діалог між поколіннями: три абсолютно різні профілі, два покоління; керівник від страхової індустрії, молодий професіонал Мазар та засновник стартапу зустрілися в Касабланці, щоб обговорити розвиток підприємництва та лідерства в Африці.
 • Розвиток в Африці: ми взяли інтерв'ю у африканських підприємців, щоб дізнатися, які існують ключові фактори успіху для стартапів на континенті.
 • Урбанізм в Мазар: проект, що підкреслює наш інтерес і повагу до об’єднань, які займаються покращенням навколишнє середовища.

А також у нашому щорічному огляді за 2016 рік ...

 • Основні моменти 2015-2016 рр.
 • Інтегрована звітність: ми продовжуємо наш шлях до інтегрованої звітності, докладаючи зусилля задля роз'яснення нашої бізнес-моделі і процесу утворення вартості.

Частиною нашого щорічного звіту 2015-2016 рр. є  ...

 • Фінансова звітність: Мазар публікує консолідовані рахунки щорічно з 2005 року, як частину шляху у напрямку прозорості наших цілей, застосовуючи до себе такі ж вимоги як і до наших клієнтів.
 • Друковане видання 2017: коротко про Мазар - 12-сторінковий документ з оновленими показниками станом на 1 січня 2017 року.

    

Усі вище згадані матеріали доступні для завантаження нижче на мові оригіналу.

Дізнатись більше