Український податковий компаньйон

Колеги, ми раді поділитися з вами Українським податковим компаньйоном, який був ретельно підготовлений податковою командою Мазар Україна.

Український податковий компаньйон 2019

Our services 3 1600 per 500px
Колеги, ми раді поділитися з вами Українським податковим компаньйоном 2019, який був ретельно підготовлений податковою командою Мазар Україна.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Український податковий компаньйон 2019 китайською мовою

China web background.jpg
Колеги, ми раді поділитися з вами Українським податковим компаньйоном 2019 на китайській мові, який був ретельно підготовлений податковою командою Мазар Україна.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Український податковий компаньйон 2018

Our services 3 1600 per 500px
Колеги, ми раді поділитися з вами Українським податковим компаньйоном 2018, який був ретельно підготовлений податковою командою Мазар Україна.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Український податковий компаньйон 2018 китайською мовою

China web background.jpg
Ми раді представити Вам наш Український податковий компаньйон 2018 на китайській мові. Це брошура, що містить актуальну інформацію про українське податкове законодавство, в тому числі специфікації податку на прибуток, податку на додану вартість, прибуткового податку, внесків соціального страхування, спрощеної системи оподаткування, акцизного податку, податку на майно, трансферного ціноутворення, спеціальних умов для сільськогосподарських підприємств.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Український податковий компаньйон 2017

Our services 3 1600 per 500px
Колеги, ми раді поділитися з Вами Українським податковим компаньйоном 2017, який був ретельно підготовлений податковою командою Мазар Україна.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Український податковий компаньон 2017 китайською мовою

China web background.jpg
Ми раді представити Вам наш український TaxBiz Companion 2017 року на китайській мові - це брошура, що містить актуальну інформацію про українське податкове законодавство, в тому числі специфікації податку на прибуток, податку на додану вартість, прибуткового податку, внесків соціального страхування, спрощеної системи оподаткування, акцизного податку, податку на майно, трансферного ціноутворення, спеціальних умов для сільськогосподарських підприємств.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Український податковий компаньйон 2016

Our services 3 1600 per 500px
Ми раді поділитися з вами Українським податковим компаньйоном 2016, який був ретельно підготовлений податковою командою Мазар Україна.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатись більше