Український податковий компаньйон

  • Share
  • Print page

Колеги, ми раді поділитися з вами Українським податковим компаньйоном, який був ретельно підготовлений податковою командою Мазар Україна.

Український податковий компаньйон 2018 китайською мовою

Ми раді представити Вам наш Український податковий компаньйон 2018 на китайській мові. Це брошура, що містить актуальну інформацію про українське податкове законодавство, в тому числі специфікації податку на прибуток, податку на додану вартість, прибуткового податку, внесків соціального страхування, спрощеної системи оподаткування, акцизного податку, податку на майно, трансферного ціноутворення, спеціальних умов для сільськогосподарських підприємств.

Український податковий компаньон 2017 китайською мовою

Ми раді представити Вам наш український TaxBiz Companion 2017 року на китайській мові - це брошура, що містить актуальну інформацію про українське податкове законодавство, в тому числі специфікації податку на прибуток, податку на додану вартість, прибуткового податку, внесків соціального страхування, спрощеної системи оподаткування, акцизного податку, податку на майно, трансферного ціноутворення, спеціальних умов для сільськогосподарських підприємств.

Share