Новини

  • Share
  • Print page

На цій сторінці ви зможете переглянути всі останні новини, заходи та події компанії "Мазар" в Україні.

Глобальний СЕО Мазар Hervé Hélias призначений Головою правління

Париж, грудень 2018

Міжнародна, інтегрована та незалежна аудиторська та консалтингова компанія Мазар, що спеціалізується на аудиті, бухгалтерському обліку, податкових, юридичних та консультаційних послугах, оголошує про перехід Hervé Hélias на роль глобального Голови правління. Hélias був призначений CEO Групи у 2016 році і тепер змінює Philippe Castagnac, який успішно обіймав посаду Голови правління протягом останніх семи років і займав посаду CEO Групи з 2011 по 2016 рік.

Мазар представляє Cécile Kossoff - нового керівника відділу комунікацій, бренду та маркетингу Групи

17 жовтня 2018 року, Париж

Cécile принесла до Мазару свій 25-річний досвід роботи у сфері маркетингу, комунікацій та бренд-менеджменту. Зокрема, протягом останніх 12 років вона керувала брендингом, комунікаціями, розповсюдженням знань та репутаційною стратегією у McKinsey & Company у всьому світі. До приходу в McKinsey пані Kossoff працювала директором зі стратегій, маркетингу та комунікацій для LexisNexis France (група Reed Elsevier).

Агротехнічний тренінг в Мазар Україна: на одній хвилі з нашими клієнтами!

Як професійні консультанти, ми прагнемо зрозуміти всі технічні особливості галузі нашого клієнта, його поточні виклики та стратегічні плани, не обмежуючись виключно фінансовими аспектами.

Перегляньте наші дослідження з електронної торгівлі 2018

Пропонуємо Вам практичні рішення в часи нових викликів, викликаних електронною тогрівлею. Ознайомтесь з такими питаннями як етика та комплаєнс, діджиталізація та технології, а також логістика та вплив на нашому новому сайті, присвяченому питанням електронної торгівлі.

Мазар і Королівський Коледж Лондону анонсують відкриття програми міжнародного податкового права (LL.M)

Мазар, міжнародна бухгалтерська та консультаційна компанія, почала співпрацю з юридичною школою Dickson Punch Law Королівського коледжу Лондона, щоб запропонувати спеціалізовану магістерську програму (LL.M) в галузі міжнародного податкового права на основі передового навчального онлайн-середовища. Мазар - перша компанія, що пропонує своїм співробітникам взяти участь у цій програмі з міжнародного податкового права, яка є доступною для всіх податкових експертів компанії протягом перших двох років. Перша група програми вже об’єднала учасників із чотирьох континентів.

Share