Новини

На цій сторінці ви зможете переглянути всі останні новини, заходи та події компанії "Мазар" в Україні.

CEE View: Inbound M&A report 2018/2019

CEE M&A Report 1600X700.png
Mazars is pleased to present the CEE View: Inbound M&A report 2018/2019, in collaboration with Mergermarket. This new report offers an overview of the mergers and acquisitions activity in 2018 within and into the Central & Eastern European (CEE) region, and looks ahead to the challenges and opportunities for the next couple of months.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Мазар анонсує фінансові результати 2018 року

ipad-1086x202.jpg.jpg
Щорічний звіт компанії за 2018 рік підкреслює рік глобального зростання і експансії, та пропонує бачення для забезпечення стійкого зростання в умовах комплексного середовища, що швидко змінюється.

ДЕТАЛЬНІШЕ

CEE Deal Advisory Highlights 2018

background 9.png
2018 was a very fruitful year for our whole Mazars Central & Eastern European Deal Advisory teams, specialized in Transaction Services (including financial and tax due diligence), Valuation and Corporate Finance.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Глобальний СЕО Мазар Hervé Hélias призначений Головою правління

Press-1086x202.jpg
Париж, грудень 2018

Міжнародна, інтегрована та незалежна аудиторська та консалтингова компанія Мазар, що спеціалізується на аудиті, бухгалтерському обліку, податкових, юридичних та консультаційних послугах, оголошує про перехід Hervé Hélias на роль глобального Голови правління. Hélias був призначений CEO Групи у 2016 році і тепер змінює Philippe Castagnac, який успішно обіймав посаду Голови правління протягом останніх семи років і займав посаду CEO Групи з 2011 по 2016 рік.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Mazars Transaction Advisory Services ranked among the Top 5 firms in Central & Eastern Europe

55555555.png
2018 was a very fruitful year for the whole Mazars Central & Eastern European Deal Advisory teams, specialized mainly in Transaction Services, Valuation and Corporate Finance. Our clients’ trust allowed us to remain ranked among the Top 5 leading advisors in Mergermarket CEE Accountants League Table.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Experience the Digital Workplace of The Future with Mazars’ #InsideMyPhone Global Campaign

Folder 3.png
Mazars, the leading international audit and consulting firm, launched a global initiative aimed at giving future workers a view into what professional life looks like in an increasingly digital workplace.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Мазар представляє Cécile Kossoff - нового керівника відділу комунікацій, бренду та маркетингу Групи

17 жовтня 2018 року, Париж

Cécile принесла до Мазару свій 25-річний досвід роботи у сфері маркетингу, комунікацій та бренд-менеджменту. Зокрема, протягом останніх 12 років вона керувала брендингом, комунікаціями, розповсюдженням знань та репутаційною стратегією у McKinsey & Company у всьому світі. До приходу в McKinsey пані Kossoff працювала директором зі стратегій, маркетингу та комунікацій для LexisNexis France (група Reed Elsevier).

ДЕТАЛЬНІШЕ

Мазар на Першому WIM Central & Eastern European Forum

Ключ до динамічної бізнес-трансформації компанії Мазар - це відкритість до нової інформації та уміння застосовувати її на практиці.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Агротехнічний тренінг в Мазар Україна: на одній хвилі з нашими клієнтами!

Як професійні консультанти, ми прагнемо зрозуміти всі технічні особливості галузі нашого клієнта, його поточні виклики та стратегічні плани, не обмежуючись виключно фінансовими аспектами.

ДЕТАЛЬНІШЕ