Компанія Мазар прискорює свій розвиток і зміцнює свою присутність в Німеччині.

Фірма Ровер Броннер СУЗАТ приєднується до міжнародного інтегрованого партнерства Мазар. В рамках своєї глобальної стратегії зростання, компанія Мазар постійно прагне знайти та долучити до співпраці найталановитіші фірми, які поділяють її цінності і демонструють високу майстерність та професіоналізм.

У Німеччині це стратегічне злиття допоможе компанії  Мазар позиціонувати себе в топ-10 в нашій галузі. Нова структура нараховує 1000 співробітників, у тому числі 68 партнерів, що знаходяться в 12 офісах на території країни країни. Таким чином, клієнти Мазар в Німеччині будуть мати вигоду від всеосяжних та найсучасніших послуг з аудиту, оподаткування, бухгалтерського обліку та аутсорсингу, фінансової консультації і права.

Присутня в 73 країнах, компанія Мазар подвоїла свої доходи за останні 10 років, досягнувши 1,2 млрд.  Євро у 2015 році, за допомогою найталановитіших співробітників світу. Мазар в Німеччині зараз сприятиме майже 10% внеску від загального обсягу діяльності Групи.

Крістоф Регірор і Грегор Кунц, партнери компанії Ровер Броннер СУЗАТ, відповідно приєднаються до Виконавчої Рада Групи та Ради Управління Групи.

Філіп Кастань’як, Головний виконавчий директор групи Мазар і голова Виконавчої Ради, підкреслює, що: "Європейська Реформа аудиту відкриває нові двері для компанії Мазар, сумлінне міжнародне партнерство з європейським походженням. Приєднуючи Ровер Броннер СУЗАТ до нашої компанії, ми зміцнюємо наші позиції в самому серці першої економічної потужності Європи. Це розумний
 хід ".

"Ми поділяємо з Мазар культуру, яка є вимогливою і незалежною. Наші потужності чудово доповнюють один одного, і це злиття дозволить нам надавати клієнтам якісні послуги, орієнтовані на міжнародний ринок", підкреслюють Грегор Кунц, д-р Крістоф Регірор і д-р Йост Віхман, від імені Roever Broenner SUSAT.

Злиття підлягає затвердженню німецьких антимонопольних органів.

Для отримання більш детальної інформації, ви можете завантажити прес-реліз