Грегуар Датте взяв участь у Французько-Українському Бізнес Форумі

Грегуар Датте, керуючий партнер Мазар Україна взяв участь у Французько-Українському Бізнес Форумі, що відбувся 28 жовтня в Міністерстві у справах економіки і фінансів Франції у Парижі.

Міжнародний захід зібрав чиновників, підприємців, представників провідних компаній в різних галузях промисловості Франції та України, для обговорення останніх тенденцій, обміну досвідом і встановлення взаємовідносин.

Форум відкрили Мішель Сапен, міністр економіки і фінансів Франції, Володимир Гройсман, Прем'єр-міністр України і Хосе Анхель Гурріа, генеральний секретар Організації економічного співробітництва та розвитку.

Програма була поділена на сесії, на яких обговорювалися основні теми форуму, такі як Реформи, Фінансування проектів в Україні, Сільське господарство та Агробізнес, Інфраструктура і Транспорт, Промисловість і Енергетика, Інформаційні технології та Інновації.

Також організатори приділили окрему увагу B2B-сесіям для зацікавлених у відкритті нових можливостей і розвитку франко-українських ділових відносин.