Мазар анонсує фінансові результати 2018 року

Щорічний звіт компанії за 2018 рік підкреслює рік глобального зростання і експансії, та пропонує бачення для забезпечення стійкого зростання в умовах комплексного середовища, що швидко змінюється.

Париж, 31 січня – міжнародна, інтегрована і незалежна аудиторська та консалтингова компанія Мазар, що спеціалізується на аудиті, бухгалтерському обліку, податкових, юридичних та консультаційних послугах, сьогодні оприлюднила свій щорічний звіт за 2018 рік з загальним обсягом доходів у розмірі 1.6 млрд. євро, демонструючи 8.7% зростання за рік. З 2013 року Мазар збільшив свій глобальний дохід більш ніж на 50%. Компанія також зміцнила свої команди в Австралії, Франції та Нігерії, а також розширила свою глобальну присутність цього року, вітаючи нових членів у своєму міжнародному інтегрованому партнерстві в Палестині, Саудівській Аравії та Словенії, дозволяючи фірмі краще обслуговувати локальних та мультинаціональних клієнтів.

Сьогодні Мазар складається з 23 000 професіоналів і понад 1 000 партнерів, які працюють у 310 офісах у 89 країнах і територіях. Протягом останніх 75 років компанія демонструвала постійне, безперервне зростання, завдяки її унікальній міжнародній інтегрованій моделі.

«Фінансові результати цього року підкреслюють стійкість і ефективність нашої унікальної моделі партнерства. За останні 25 років ми змогли зрости більш ніж у десять разів, з 100 млн. євро до 1.6 млрд. євро глобальних доходів, не втрачаючи при цьому своїх цінностей та не компрометуючи наші основоположні принципи», – сказав Голова правління та СЕО Мазар Hervé Hélias.

На тлі безпрецедентних змін, Мазар прискорює свою власну трансформацію, щоб краще допомагати своїм клієнтам впевнено орієнтуватися в складному середовищі. Фірма прагне бути «МазарНаБлаго» («MazarsForGood») – глобальним громадянином, що має позитивний вплив на світ і громади, в яких ми працюємо.

Hélias додав: «Ми віримо, що продуктивність і відповідальність йдуть рука об руку. Ми сповнені рішучості продовжувати здобувати нову експертизу та нові таланти, щоб найкраще обслуговувати наших клієнтів і укріплювати наші можливості для стимулювання зростання для загального блага».

Дізнатись більше

RA-1086-per-202-photo-Mazars-for-Good.jpg.jpg

Creating Shared Values 2017-2018 Annual Report

With our 2018 Yearbook, part of our 2017-2018 Group Annual Report, we take a step back and reflect on our international development and growth. We also dive into who we are, our history and values, taking this opportunity to reaffirm our commitment to being #MazarsForGood – that is a global citizen devoted to having a positive impact on the world and communities in which we operate. We are dedicated to contributing to society in the best possible way, whether through providing quality services to our clients to help them achieve sustainable growth, enabling our talented people to reach their highest potential, or contributing to the public debate with positive insights for the future.