Мазар підтримує фестиваль «Французька весна в Україні»

Мазар Україна є одним із спонсорів 13-ого фестивалю «Французька весна в Україні», який буде проходити у квітні в 7 українських містах.

Організатори, Посольство Франції в Україні, Французький інститут в Україні та мережа Альянс Франсез в Україні запропонують українцям інтенсивну та захоплюючу розважальну програму, яка спеціально розроблена, щоб кожен зміг ознайомитися ближче з французькою культурою.

Грегуар Датте, керуючий партнер Мазар Україна: "Ми вважаємо, що компанія – це більше, ніж просто прибуток. Хоча Мазар надає аудиторські, бухгалтерські послуги та податкові консультації, ми завжди підтримуємо культурні ініціативи. Однією з цінностей в рамках Партнерської Соціальної Відповідальності Мазар є сприяння широкому доступу до культури, що спонукає суспільство брати участь у художніх відкриттях. Крім того, будучи міжнародною організацією, яка веде свою діяльність у більш ніж 77 країнах світу, ми віримо в знання і досвід, якими діляться поза межами географічних кордонів. Тому підтримка фестивалю «Французька весна в Україні» є для нас логічним та приємним кроком, що відображає нашу схильність до відкриттів, прозорості та передачі знань".

Фестиваль розпочнеться 2 квітня з ефектним виступом на Європейській площі, де казкові ескімоси Les Anooki будуть шукати весну. Також протягом найближчого місяця учасники зможуть насолоджуватися театральними виставами, концертами, художніми виставками, прем’єрами фільмів, зустрічами з письменниками та фотографами, книжковим ярмарком та багато іншим.

Більш детальна інформація про програму фестивалю за посиланням