Мазар бере участь в Agri Invest Forum [19.05.2015]

19го травня був проведений найбільший захід аграрного сектора, де Мазар Україна була представлена в якості Срібного Спонсора і Дмитро Білянський, керівник відділу аутсорсингу виступив з промовою на тему альтернативних джерел фінансування у сільськогосподарському секторі: Які перешкоди і можливості українського аграрного ринку для залучення іноземних інвестицій?

"Agri Invest Forum" є унікальним майданчиком для діалогу про нові стратегії в області розвитку українського агробізнесу та шляхів і механізмів для залучення інвестицій.

Організатором Agri Invest Forum є Всеукраїнська Аграрна Рада за підтримки USAID "Агроінвест" та Української Агро Інвестиційної ради.

Близько 500 учасників відвідали форум. Цільова аудиторія - керівники, фінансові директори та власники великих і середніх агро-підприємств, у тому числі агрохолдингів; представники міжнародних інвестиційних організацій, фінансових інститутів, юридичних та консалтингових компаній.

Дмитро Білянський, керівник відділу аутсорсингу, вів інтерактивну бесіду щодо питання фінансових звітів, що є перешкодою для нових інвесторів.

Також під час форуму слухачі дізнались останню інформацію про стан та тенденції агробізнесу України від ключових гравців ринку.

Для отримання більш детальної інформації ви можете перейти за посиланням (українською мовою):

http://agroinvestforum.com/2015/apr/ukr