Журнал "Колективний розум" # 3

Ми з гордістю представляємо третє видання журналу "Колективний розум", який описуэ сфери бізнесу. For Good - наша глобальна програма - заохочення відповідального бізнесу.

У Mazars, ми вважаємо, що колективна відповідальність є центральним елементом нашої місії. Робота з нноваційними способами в широкому колом учасників, від місцевих громад до великих корпорацій, ми розробляємо і впроваджуємо рішення, які краще слугують суспільству. Ми зобов'язуємося поставляти цінність для наших клієнтів, а також відновити довіру в бізнесі.

"Ми зробили важливі кроки в просуванні відповідального бізнесу завдяки таланту і співпраці наших 14000 фахівців по всьому світу", пояснює Філіп Castagnac, голова і виконавчий директор Mazars. "Завдяки їх енергії та драйву, Мазар буде продовжувати використовувати силу прозорості та чесності при цьому буде зміцненювати довіру в бізнес."

 

У першій частині нашого третього видання "Колективного розуму", ви відкриєте для себе кілька способів, якими Мазар демонструє нашу відданість до ведення бізнесу. For Good.
Ми дякуємо Acosphere, Cartier International, Generali Group, МКС World Services і The Economist Intelligence Unit за їх надихаючі внески.

Щоб дізнатися більше про нашу глобальної програми та / або читайте повний журнал та інтерв'ю, будь ласка, відвідайте нашу платформу "колективний розум" тут.