Публікації компанії "Мазар" у ЗМІ

  • Share
  • Print page

На цій сторінці ви можете ознайомитися зі статтями, інтерв'ю та публікаціями в пресі, де фігурує наша компанія.

Боргові зобов’язання перед нерезидентами: під мечем «тонкої капіталізації»

Антон Гончаров та Ольга Костюк, експерти департаменту бухгалтерського аутсорсингу, проаналізували питання боргових зобов’язань перед пов’язаними особами — нерезидентами у своїй аналітичній статті для видання «Інтерактивна бухгалтерія».

Дмитро Белянський для бізнес порталу Mind.UA - «Діджиталізація аутсорсингу: як по-новому вирішувати звичні завдання»

Дмитро Белянський, голова департаменту аутсорсингу, розповів про наслідки автоматизації та діджиталізації для центрів корпоративних послуг (SSC) у своїй статті для бізнес порталу Mind.UA.

Стаття Мазар на тему СИСТЕМА ЕЛЕКТРОННОГО АДМІНІСТРУВАННЯ ПДВ

В Серпні 2015 року Олександра Чорна, Старший Бухгалтер компанії Мазар Україна підготувала статтю для видання Аудитор України.Тама cтатті: "Система електронного адміністрування ПДВ – «життя» платників податку до та після 01.07.2015 РОКУ".

Mazars дає коментарі в електронному виданні журналу “The Insider” щодо зниження ЄСВ (13 січня 2015)

1 січня 2015 року набрав чинності закон № 77-VIII від 28 грудня 2014 року спрямований на реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці.

Податковий консультант міжнародної аудиторської фірми Мазар Україна, Олександр Коряк, прокоментував зміни в ставках єдиного соціального внеску.

"Іноземні підприємства в Україні та звітність за МСФЗ" (англ.)

З кожним роком в Україні зростає число компаній, власниками яких є громадяни іноземних держав або компанії-нерезиденти. Іноземні власники все частіше вимагають місцеві офіси готувати фінансову звітність за Міжнародними стандартами (МСФЗ).

Share