ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАШИХ КОМАНД

Мазар – це все про людей. Наша мета - залучити провідні таланти й сприяти розвитку підприємницького духу завдяки інноваційним і сучасним підходам до управління талантами.

Ваші роки в Мазар. Роки, що мають значення

В Мазар ми шукаємо таланти, які приєднаються до нашого міжнародного інтегрованого партнерства та сприятимуть розвитку не тільки нашого бізнесу, а й будуть робити вклад у своє майбутнє. Робота в Мазар – це набагато більше, ніж професійний досвід. Це справжній життєвий досвід. Ваші роки з нами - це роки, які будуть формувати вас, підштовхувати вперед і залишатимуться найкращими спогадами. Вони дозволять вам подорожувати, приймати нові виклики й сприяти зростанню мережі, що розвивається. Ви не знайдете кращого середовища для повного розкриття свого потенціалу!

Це не перша робота, це перший крок ...

Враховуючи характер роботи, що дає можливість розвиватися, Мазар розробив стратегію, яка базується на освіті, даючи змогу співробітникам бути цінними на ринку праці. З цією метою наш власний «Університет Мазар» був створений на основі змішаного підходу до навчання, заохочуючи коучинг і зворотній зв'язок, де наявні сучасні програми офлайн і онлайн. Більше за навчання, ми зосереджуємося на розвитку та освіті на міжнародному рівні. Ось чому ми взяли на себе зобов'язання створити кращий у своєму роді університет, щоб підтримати наших співробітників, які розвиваються на своєму кар'єрному шляху.

Навчання включає технічні тренінги, а також семінари з лідерства, менеджменту та особистісного розвитку, які пропонуються на різних етапах вашої кар'єри. Мета полягає в тому, щоб підготувати вас не тільки до успіху в Мазар, але і для підвищення вашої глобальної цінності з навичками, які будуть корисними в компанії, за її межами й за кордоном. В Мазар ми прагнемо надати нашим новим співробітникам можливість справжнього трампліну в кар'єрі.

Наважуватися, створювати, впроваджувати інновації ... як ви опишете «роботу» у Мазар?

Ми спеціалізуємося на аудиті, бухгалтерському обліку, консультаційних, податкових та юридичних послугах, а також швидко заохочуємо вас до проектів, відкриваючи можливості до низки цікавих професійних викликів. Ми залучаємо вас до стратегічних проектів, забезпечуємо вас регулярними тренінгами та надаємо вам автономію та простір для росту та швидкого просування на керівні посади.

У Мазар ми цінуємо людей більше, ніж процеси і керуємося колективним знанням. Ось чому ми сприяємо розвитку нашого підприємницького духу завдяки сучасним і прогресивним ініціативам, таким як навчальні марафони та інноваційні виклики, заохочуючи наших співробітників пропонувати, долучатися та обмінюватися креативними ідеями.

Присутній майже в 100 країнах світу, Мазар – це ваші двері до міжнародних можливостей

Щороку ми набираємо понад 6000 професіоналів у наші команди по всьому світу. Досягнення високого рівня різноманітності є однією з головних цілей нашої стратегії управління талантами, оскільки ми знаємо, що різноманітність є одним з основних факторів зростання, продуктивності та залученості.

Наше унікальне міжнародне партнерство є за своєю природою спільним і мультикультурним, наша різноманітність є рушійною силою. Щоб ефективно скористатися своєю різноманітністю, ми повинні знати, як працювати разом. Ось чому міжнародна мобільність є не привілеєм, а повинна розглядатися як цінний інструмент розвитку наших співробітників. Крім того, вона є цінною для нашої організації в цілому.

Кар'єра в Мазар: події та новини

Event 6 1600 per 500px.jpg
В цьому розділі Ви можете дізнатися про пов'язані з кар'єрою в "Мазар Україна" різноманітні події і заходи, в яких ми беремо участь і де Ви можете з нами зустрітися і поспілкуватися. Крім того, читайте про новини з життя нашої дружньої команди та професійні досягнення наших співробітників.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Вакансії

Consulting 1 1600 per 500px.jpg
Інформація про вакансії в компанії Mazars в Україні наведена нижче. Щоб дізнатися більше про ту чи іншу вакансію, натисніть на обрану Вами вакансію.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Аплікаційна форма

Generic 7 1600 per 500px.jpg
У компанії Mazars ми переконані, що наші працівники є нашою величезною цінністю, і ми пишаємося тим, що залучаємо та розвиваємо унікальні особистості.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатись більше

Eye campaign

«Золотий» статус акредитованого роботодавця АССА

Компанія «Мазар Україна» отримала «Золотий» статус акредитованого роботодавця АССА (Асоціація присяжних сертифікованих бухгалтерів) за програмою «Партнер з навчання».

Event 6 1600 per 500px.jpg

Кар'єра в Мазар: події та новини

В цьому розділі Ви можете дізнатися про пов'язані з кар'єрою в "Мазар Україна" різноманітні події і заходи, в яких ми беремо участь і де Ви можете з нами зустрітися і поспілкуватися. Крім того, читайте про новини з життя нашої дружньої команди та професійні досягнення наших співробітників.