Кар'єра в Мазар: події та новини

В цьому розділі Ви можете дізнатися про пов'язані з кар'єрою в "Мазар Україна" різноманітні події і заходи, в яких ми беремо участь і де Ви можете з нами зустрітися і поспілкуватися. Крім того, читайте про новини з життя нашої дружньої команди та професійні досягнення наших співробітників.

Стажування у відділі аудиту

student internship.jpg
Ми шукаємо студентів або випускників останніх курсів економічних факультетів, з англійською вище середнього, аналітичними здібностями та з великим бажанням вчитися і відкривати для себе світ аудиту. Протягом програми кожен стажер буде частиною аудиторської команди та залучений у різні проекти.

ДЕТАЛЬНІШЕ

M:Jam - солодкий старт твоєї кар'єри

Новый проект (39) (12).png
Теорія – є незмінною, вона є основою для бізнес-процесів компанії, але разом с тим світ трансформується, все динамічно рухається та розвивається. Тому з ініціативи наших колег, експертів у своїй сфері, був розроблений навчальний проект M:Jam для студентів, який надасть змогу наблизитись до практики та зрозуміти як теорія працює в бізнесі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Mazars Ukraine opens SUMMER INTERNSHIPS in Accounting and Audit departments

summer internships.png
Make use of your summer and apply for THE SUMMER INTERNSHIPs!
Mazars Ukraine has opened recruitment campaign for Interns. We are looking for students who are willing to jumpstart their careers in the areas of Accounting and Auditing.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Нова рекрутингова компанія в Мазар Україна

Picture2.jpg
Мазар Україна офіційно відкрила щорічну рекрутингову компанію для молодих та амбіційних спеціалістів в команду Аудиту у Київському офісі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Mazars Alumni Gathering

MAZARS ALUMNI GATHERING.jpg
Люди - це одна з наших головних цінностей в Мазар. Саме тому ми вирішили зібрати всіх колишніх співробітників, які зробили свій цінний внесок в розвиток компанії, для невеличкої зустрічі.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Ярмарок вакансій «Франція в Україні»

France in Ukraine 0.jpg
Вперше представники французьких компаній зібралися разом на гостинний захід - ярмарок вакансій «Франція в Україні».

ДЕТАЛЬНІШЕ

Час ярмарок з працевлаштування 2017 для молодих спеціалістів розпочався!

Eye campaign
Як ви зможете нас там знайти? Ми дамо вам підказку:
Приходьте та погляньте навкруги! Чи ви бачите найяскравіший стенд та величезний натовп, що зібрався поруч з ним? Або, можливо, ви помітили найпозитивніших та усміхнених людей?
Так, ви не помилилися. Це, безумовно, Мазар Україна!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Mazars Ukraine starts recruitment campaign of graduates for Kiev Audit and Lviv Outsourcing teams.

Editorial-theme-picture-Human-Resources-1086x202px.jpg
This autumn Mazars starts wide recruitment campaign in Kiev and Lviv to recruit young talents to join audit and outsourcing teams (in Lviv office) and obtain first experience together with practical knowledge on field through internships.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Start your career with Mazars: interview of our HR

fon dlya 27 colors.jpg
Yulia Sytnik, HR Manager in Mazars Ukraine gave an interview for students’ organization "STUD POINT" for the project #27_colors_of_employer, which has an aim to explain more about recruitment policies of the companies and how to be successful when applying for the internship programs.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Kyiv Post Employment Fair October 2015

Eye campaign
Career dreams can come true for everyone with the right qualifications, persistence, timing and Mazars Ukraine!

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатись більше