Вакансії

Інформація про вакансії в компанії Mazars в Україні наведена нижче. Щоб дізнатися більше про ту чи іншу вакансію, натисніть на обрану Вами вакансію.

Якщо Ви бажаєте подати свою кандидатуру на іншу посаду, будь ласка, скористайтеся аплікаційною формою .

Консультант по заробітній платі (SAP), Київ

Команда Mazars — це спільнота професіоналів, однодумців, що цінує ініціативу, проактивність та можливість розвитку. Кожен з нас є невід’ємною частиною великого серця Mazars, яке радо прийме до команди бухгалтерського аутсорсингу консультанта по заробітній платі (SAP) з такими самими цінностями, що і в нас! 

ДЕТАЛЬНІШЕ

Старший Аудитор [СА - Київ]

Ви будете працювати з різними завданнями ( закони України, МСФЗ та фінансовою звітністю USGAAP, комплексною перевіркою) у різних секторах економіки (в основному промисловість та сфера послуг).

ДЕТАЛЬНІШЕ

Senior Audit Manager, Kyiv

To support the Partners in developing the audit team in Kyiv through the delivery of high quality audit services to clients, working as part of a team to develop and inspire the team and be involved in new business win.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Audit Manager, Kyiv

We are looking for a passionate, self-driven and experienced Audit Manager to join our Audit team! As our Audit Manager, you will operate on client assignments and be involved in company's development.

ДЕТАЛЬНІШЕ

FAS Senior Consultant, Kyiv

We are looking for a Consultant (Transaction Support/Financial Advisory/Due Diligence) for a full-time position in Kiev office of Mazars Ukraine. The candidate should be immediately operational on client assignments.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатись більше

Internship Audit and AOS_bg

Стажування 2020 у Mazars

Mazars відкриває програми стажування за двома напрямками: у відділі Бухгалтерського аутсорсингу та Аудиту.

pro_age_FB_cover.png

Запуск проекту PRO Age

Стартував навчальний проєкт “PRO Age”, розроблений спільно Трудолюбом (фонд Життєлюб) та Мazars.

student internship.jpg

Стажування у відділі аудиту

Ми шукаємо студентів або випускників останніх курсів економічних факультетів, з англійською вище середнього, аналітичними здібностями та з великим бажанням вчитися і відкривати для себе світ аудиту. Протягом програми кожен стажер буде частиною аудиторської команди та залучений у різні проекти.

Новый проект (39) (12).png

M:Jam — солодкий старт твоєї кар'єри

Теорія — є незмінною, вона є основою для бізнес-процесів компанії, але разом с тим світ трансформується, все динамічно рухається та розвивається. Тому з ініціативи наших колег, експертів у своїй сфері, був розроблений навчальний проект M:Jam для студентів, який надасть змогу наблизитись до практики та зрозуміти як теорія працює в бізнесі.