Вакансії

Інформація про вакансії в компанії Mazars в Україні наведена нижче. Щоб дізнатися більше про ту чи іншу вакансію, натисніть на обрану Вами вакансію.

Якщо Ви бажаєте подати свою кандидатуру на іншу посаду, будь ласка, скористайтеся аплікаційною формою .

Marketing Assistant [MA - Kiev]

Mazars Ukraine is looking to hire a full-time Marketing Assistant
Potential for fast career development in international environment

ДЕТАЛЬНІШЕ

Internship in Audit Department [IntA- Kyiv]

Internships in Audit Department are available starting in summer 2019.
Interns will have the opportunity to learn and obtain on-field experience by working on diversified audit and related assignments with senior colleagues.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Internship in Mazars Accounting School 2019

To hire an Intern immediately operational on Outsourcing Accounting Department assignments.
Purpose: support the Outsourcing Accounting Department team in projects in various industries.

ДЕТАЛЬНІШЕ

Молодший Аудитор [МА - Київ]

Обов’язки

Ви будете працювати з різними завданнями ( закони України, МСФЗ та фінансовою звітністю USGAAP, комплексною перевіркою) у різних секторах економіки (в основному промисловість та сфера послуг).

ДЕТАЛЬНІШЕ

Junior Accountant [JAOS-Kyiv]

To hire an experienced person immediately operational on accounting, outsourcing and legislation data base to assist outsourcing department

ДЕТАЛЬНІШЕ

Дізнатись більше

student internship.jpg

Стажування у відділі аудиту

Ми шукаємо студентів або випускників останніх курсів економічних факультетів, з англійською вище середнього, аналітичними здібностями та з великим бажанням вчитися і відкривати для себе світ аудиту. Протягом програми кожен стажер буде частиною аудиторської команди та залучений у різні проекти.

Новый проект (39) (12).png

M:Jam - солодкий старт твоєї кар'єри

Теорія – є незмінною, вона є основою для бізнес-процесів компанії, але разом с тим світ трансформується, все динамічно рухається та розвивається. Тому з ініціативи наших колег, експертів у своїй сфері, був розроблений навчальний проект M:Jam для студентів, який надасть змогу наблизитись до практики та зрозуміти як теорія працює в бізнесі.

summer internships.png

The summer internships 2018

Make use of your summer and apply for THE SUMMER INTERNSHIPs! Mazars Ukraine has opened recruitment campaign for Interns. We are looking for students who are willing to jumpstart their careers in the areas of Accounting and Auditing.

Picture2.jpg

Нова рекрутингова компанія в Мазар Україна

Мазар Україна офіційно відкрила щорічну рекрутингову компанію для молодих та амбіційних спеціалістів в команду Аудиту у Київському офісі.