Послуги у галузі оподаткування

Mazars є глобально інтегрованою організацією, яка представлена в найбільших економіках світу, що надає нам можливість отримати детальне розуміння комплексних податкових питань у сьогоднішньому глобалізованому економічному кліматі.

Ми надаємо податкові консультації з національних, та міжнародних питань для широко кола клієнтів з різних індустрій. Ми працюємо з глобальними компаніями, що керуються власником, публічними компаніями, а також з локальними компаніями та приватними підприємцями. Тож, де б ви не знаходилися, ми підтримаємо вас з питань локального чи міжнародного оподаткування.

Наша міжнародна команда податкових експертів надасть комплексну консультацію з питань дотримання податкового законодавства або з інших питань. Ми надаємо висококваліфіковані консультації з питань злиття, придбання, трансфертного ціноутворення або відкриття нового підрозділу за кордоном. Ми поєднуємо знання в цій галузі з широким досвідом в інших сферах, таких як, наприклад, проведення транскордонних угод з нерухомістю.