Послуги у галузі оподаткування

Mazars є глобально інтегрованою організацією, яка представлена в найбільших економіках світу, що надає нам можливість отримати детальне розуміння комплексних податкових питань у сьогоднішньому глобалізованому економічному кліматі.

Ми надаємо податкові консультації з національних, та міжнародних питань для широко кола клієнтів з різних індустрій. Ми працюємо з глобальними компаніями, що керуються власником, публічними компаніями, а також з локальними компаніями та приватними підприємцями. Тож, де б ви не знаходилися, ми підтримаємо вас з питань локального чи міжнародного оподаткування.

Наша міжнародна команда податкових експертів надасть комплексну консультацію з питань дотримання податкового законодавства або з інших питань. Ми надаємо висококваліфіковані консультації з питань злиття, придбання, трансфертного ціноутворення або відкриття нового підрозділу за кордоном. Ми поєднуємо знання в цій галузі з широким досвідом в інших сферах, таких як, наприклад, проведення транскордонних угод з нерухомістю.

Трансфертне ціноутворення

Innovation 3 1600 per 500px.jpg
Як і в усьому світі, трансферне ціноутворення є одним з пріоритетних напрямків податкових перевірок в Україні, його зростаюче значення підтверджується значними розмірами потенційних податкових санкцій.

Детальніше

Послуги експатріантам

background 5.png
Процес глобалізації зумовлює нові тенденції ведення бізнесу: більшість міжнародних компаній відчувають зростаючу потребу у високомобільній робочій силі, а численні підприємці засновують бізнес та інвестують закордон.

Детальніше

Міжнародне оподаткування

Worldwide 3 1600 per 500px.jpg
Ви можете звернутися до команди податкових спеціалістів «Мазар» з будь-якого питання міжнародного оподаткування. Завдяки міжнародній присутності та європейським корінням, ми добре розуміємо податкові наслідки міжнародної економічної діяльності.

Детальніше

Корпоративні реструктуризації

Lobbying 6 1600 per 900px.jpg
Як фінансовий директор одного з найбільших китайських виробників ви можете захотіти створити перше представництво компанії закордоном. Ваша італійська дослідницька група бажає започаткувати свою глобальну дослідницьку та конструкторську діяльність в іншій юрисдикції. Або, можливо, ви хочете виступити радником міжнародного виробника предметів розкоші, який шукає місце, де вигідно розпочати свою діяльність.

Детальніше

Консультаційні послуги з питань оподаткування

Our team Directory 1 1600 per 500px.jpg
Виконання все більшої кількості законодавчих вимог щодо подання звітності потребують значних затрат часу.

Детальніше

Податок на прибуток підприємств

background 13.png
Наші спеціалісти підтримають вас під час податкової перевірки та сформують вашу податкову стратегію.

Детальніше

Послуги з підготовки податкової звітності

background 12.png
Підготовка та вчасне подання податкової декларації може виявитися завданням, що вимагає багато часу.

Детальніше

Covid-19 Global Tax and Law Tracker

Country by Country reporting 2021

Mazars- Country by country reporting 2021- a collection of local CbC report requirements across jurisdictions.

Детальніше

Transfer Pricing Rules 2021

Mazars — Transfer Pricing Rules 2021 — the collection of local country transfer pricing requirements across jurisdictions.

Детальніше