Корпоративні реструктуризації

Як фінансовий директор одного з найбільших китайських виробників ви можете захотіти створити перше представництво компанії закордоном. Ваша італійська дослідницька група бажає започаткувати свою глобальну дослідницьку та конструкторську діяльність в іншій юрисдикції. Або, можливо, ви хочете виступити радником міжнародного виробника предметів розкоші, який шукає місце, де вигідно розпочати свою діяльність.

В усіх цих випадках фахівці Mazars  допоможуть вам. Наші експерти з оподаткування поєднують ґрунтовне розуміння транскордонних податкових питань з детальним знанням локальних податкових структур та продуктів у кожній країні. Ми завжди враховуємо потреби, умови діяльності та бюджет наших клієнтів.

До складу нашої групи входять експерти з питань оподаткування з офісів Mazars по всьому світу.

Ми маємо великий досвід в управлінні проектами та високий рівень залучення партнерів під час виконання завдань. Ми завжди пропонуємо найбільш практичні та найменш затратні рішення. Вони враховують всі види податків і зборів — від ПДВ до внесків на соціальне страхування, від податку на доходи фізичних осіб до податку на прибуток підприємств.