Міжнародне оподаткування

Міжнародне оподаткування є надзвичайно важливим у глобальному економічному середовищі, де підприємства здійснюють бізнес на міжнародному рівні. Питання міжнародного оподаткування потребують враховувати різноманітні законодавчі та регуляторні вимоги різних країн і, з поширенням транскордонного бізнесу, міжнародне оподаткування стає все складнішим та вимагає від спеціалістів значної експертизи та досвіду.

Фахівці Mazars Ukraine мають багаторічний досвід в галузі міжнародного оподаткування та можуть допомогти клієнтам у розробці ефективних стратегій податкового планування. Ми використовуємо найновіші підходи та знаходимо індивідуальні рішення для кожного клієнта. Наш підхід ґрунтується на ретельному вивченні законодавства країн, де мають бізнес-інтереси наші клієнти, а також на нашому розумінні глобальних тенденцій та викликів, що стоять перед бізнесом.

Оскільки Mazars є глобальним партнерством, яке представлене у понад 90 країн, наші фахівці активно співпрацюють з колегами у інших юрисдикціях з питань міжнародного оподаткування, і мають можливість залучати їх до надання послуг нашим клієнтам, для більш повного і точного розуміння особливостей локального законодавства у відповідній країні.

Ми консультуємо з питань міжнародного оподаткування як великий і середній, так і малий бізнес, а також фізичних осіб. Наші послуги з міжнародного оподаткування можуть включати, зокрема:

  • Консультації з різних аспектів міжнародного оподаткування, включаючи питання застосування норм про уникнення подвійного оподаткування, міжнародне корпоративне оподаткування
  • Міжнародне податкове планування і міжнародна реструктурізація бізнесу
  • Податковий аудит: перевірка оподаткування компанії на відповідність податковому законодавству, включаючи аудит міжнародного оподаткування.
  • Податкове планування міжнародних інвестицій та розрахунок податків з капіталовкладень
  • Податкове планування при здійсненні міжнародних операцій з нерухомістю
  • Консультування щодо оподаткування зарубіжних робочих місць та податкове планування для експатріатів
  • Консультування щодо міжнародного оподаткування цифрових бізнесів та електронної комерції
  • Консультування з питань автоматичного обміну інформацією (CRS)