Трансфертне ціноутворення

Як і в усьому світі, трансферне ціноутворення є одним з пріоритетних напрямків податкових перевірок в Україні, його зростаюче значення підтверджується значними розмірами потенційних податкових санкцій.

Платники податків повинні не тільки підготувати офіційну звітність відповідно до Податкового кодексу України, але також звернути увагу на дотримання принципу «витягнутої руки».

Консультанти Мазар мають багаторічний досвід роботи у всіх сферах трансфертного ціноутворення, включаючи підготовку звітів про контрольовані операції і документацій з трансфертного ціноутворення, політик з трансферного ціноутворення, ціноутворення майбутніх операцій і т.д.

Мазар пропонує наступні послуги з трансферного ціноутворення:

Податкові експерти Мазар готові допомогти Вам у наступних сферах:

  • Підготовка / огляд звіту про контрольовані операції
  • Підготовка / огляд документації з трансфертного ціноутворення
  • Адаптація групової політики з трансфертного ціноутворення до відповідних місцевих вимог і правил
  • Оцінка податкових ризиків стосовно трансфертних цін
  • Розробка стратегії з трансферного ціноутворення
  • Порівняльний аналіз з використанням міжнародних баз даних (наприклад, Amadeus)
  • Тісна співпраця з офісами Мазар у сфері трансфертного ціноутворення

Чому Мазар?

Комплексний підхід: багатопрофільна група податкових консультантів, бухгалтерських і фінансових експертів з міжнародним досвідом гарантує Вам правильні рішення з трансферного ціноутворення, розроблені спеціально для Вашої компанії у відповідності до Ваших вимог і вимог законодавства.

Міжнародна компанія: Мазар є міжнародною компанією, яка активно співпрацює з іншими філіями Мазар по всьому світу. Саме тому ми можемо запропонувати рішення у сфері трансфертного ціноутворення, що придатні до застосування у всьому світі. Окремі філії Мазар в Центральній Європі дуже тісно пов'язані між собою та мають добре налагоджений канал комунікацій: це забезпечує високий рівень взаємодії та загальний інтерес для клієнта.

Індивідуальний підхід: ми вирішуємо кожну ситуацію в індивідуальному порядку, задовольняючи конкретні та поточні потреби наших клієнтів. Наша команда податкових фахівців гарантує, що рішення з трансферного ціноутворення та відповідна звітність будуть розроблені відповідно до Вашої стратегії ціноутворення. Документація з трансфертного ціноутворення буде також відповідати усім вимогам, що передбачені податковим законодавством. 

Документ

Transfer Pricing in Ukraine 2017.pdf
Transfer Pricing in Ukraine 2017.pdf