Віртуальний консультант з трансфертного ціноутворення

Вітаємо вас на сторінці нашого віртуального помічника з трансфертного ціноутворення!
Віртуальний консультант для трансфертного ціноутворення - ваш надійний помічник у визначенні контрольованих операцій.

Як працює віртуальний консультант? 

Як розпочати роботу:

  1. Розпочніть з привітання, наприклад, «вітаю», «привіт», «добрий день» тощо,
  2. або ж одразу зазначте що саме вас цікавить, наприклад, «низькоподаткові юрисдикції», «пов’язаність сторін», «вартісні критерії», «звітність» тощо).  

Консультант надає допомогу у наступних питаннях: 

  • допомагає зрозуміти, чи контрагент може визнаватись пов’язаною особою; 
  • допомагає зрозуміти, чи господарські операції можуть бути визнані контрольованими; 
  • визначає, чи відноситься юрисдикція контрагента до низькоподаткових юрисдикцій та чи зазначена організаційно-правова форма контрагенту у Переліку затвердженому Постановою Кабінету Міністрів України від 4 липня 2017 р. № 480; 
  • надає поради щодо розрахунку вартісних критеріїв; 
  • надає інформацію щодо звітності з ТЦУ.  

 

Які переваги надає наш віртуальний помічник? 

Він забезпечує швидку та зручну перевірку контрагентів-нерезидентів та господарських операцій з ними, а також надає поради та корисну інформацію, допомагаючи вам переконатися у дотриманні вимог законодавства з трансфертного ціноутворення.  

Наш віртуальний асистент готовий надати вам допомогу, де б ви не знаходились, у будь-який час. Достатньо наявності пристрою для користування цією сторінкою та доступу в Інтернет.    

 

Обмеження щодо нашої відповідальності за висновки віртуального консультанта

Звертаємо вашу увагу, що висновки віртуального консультанта формуються автоматично на підставі інформації, яка вами надається в чаті, та закладеного алгоритму. Віртуальний консультант був розроблений фахівцями з трансфертного ціноутворення компанії Мазар Україна з урахуванням норм чинного законодавства, проте висновок віртуального консультанта не є остаточним юридичним висновком, оскільки може не враховувати специфічні обставини конкретної транзакції. Віртуальний консультант надає орієнтовні висновки, для визначення потенційних ризиків платників податків у їх господарських операціях з нерезидентами.  

Для отримання остаточного юридичного заключення, що буде враховувати всі обставини тих чи інших господарських операцій з контрагентами-нерезидентами, будь ласка, зверніться до менеджера з трансфертного ціноутворення компанії Mazars в Україні, Аліни Бакуліної – alina.bakulina@mazars.ua

 

Конфіденційність та безпека наданих вами даних 

Віртуальний консультант не запитує у вас конфіденційну або персональну інформацію, крім вашого імені. В деяких випадках, коли ви бажаєте отримати зворотний зв’язок, консультант може запитувати у вас електронну пошту. Інструмент побудовано на платформі Microsoft Power Agents, яка забезпечує високий рівень захисту даних. Ми не передаємо, не продаємо, не розповсюджуємо, не розголошуємо надані вами дані, проте ми просимо не надавати віртуальному консультанту: 

  • будь-яку конфіденційну інформацію;  
  • персональні дані понад ті, що зазначені вище і які запитує віртуальний консультант для забезпечення вашого зручного і комфортного користування; 
  • будь-які дані, які віднесені до державної, податкової, банківської таємниці чи інших видів інформації, яка має обмежений доступ тощо. 

У разі ігнорування даної вимоги та надання вами такої інформації віртуальному консультанту, ви самостійно несете всі пов’язані з цим ризики та відповідальність. 

Рекомендуємо ознайомитися з детальною інформацією на наступних сторінках: