Супровід транзакцій (фінансова діагностика та супутні консультації)

Зазвичай операції злиття, приєднання, створення спільного підприємства або портфельної інвестиції, пов'язані з низкою складних проблем і питань, що потребують особливої уваги кваліфікованих експертів. Ми допомагаємо нашим клієнтам прийняти правильні рішення і успішно реалізувати угоду для того, щоб отримати максимальну вигоду від операції.

Ми можемо провести аналіз вашої фінансової звітності та перевірити її на відповідність банківським вимогам і бухгалтерським стандартам.

Ми тісно працюємо з нашими клієнтами, щоб всебічно розуміти основні фактори операції, а також їхні довгострокові стратегічні цілі. Ми індивідуально визначаємо наші послуги з огляду на вашу унікальну транзакцію з додержанням регуляторних норм і вимог конфіденційності та професійної етики.

Злиття і поглинання 

В процесі придбання може виникнути необхідність перевірити будь-яке питання щодо потенційного об’єкту, оцінити його минулі результати діяльності та прогнозовані показники. А також виявити ризики, що можуть виникнути у зв’язку з транзакцією, або зрозуміти як визначити ціну покупки.

Mazars може допомогти вам: 

  • Отримати повне уявлення про показники діяльності об’єкту,
  • Оцінити умови угоди і провести аналіз основних вартісних факторів, що можуть впливати на вартість придбання,
  • Виявити потенційні ризики,
  • Визначити оптимальну структуру фінансування та провести податкове планування угоди,
  • Допомогти з коригуванням ціни, договірних умов та положень про відшкодування збитків,
  • Провести аудит після придбання та підготувати початковий баланс.

Послуги у сфері оподаткування

Mazars може допомогти вам з будь-якою транзакцією: рефінансуванням, реструктуризацією або придбанням.

Завдяки нашому досвіду транснаціональних транзакцій та знанням місцевого податкового законодавства, ми гарантуємо прийняття вами зважених рішень та врахування податкових наслідків у найвигідніший для вас спосіб.