Приєднуйтесь до наших команд

Mazars — це все про людей. Наша мета — залучити провідні таланти й сприяти розвитку підприємницького духу завдяки інноваційним і сучасним підходам до управління.

Ваші роки в Mazars. Роки, що мають значення

В Mazars ми шукаємо таланти, які приєднаються до нашого міжнародного інтегрованого партнерства та сприятимуть розвитку не тільки нашого бізнесу, а й будуть робити вклад у своє майбутнє. Працювати в Mazars — це набагато більше, ніж професійний досвід. Це справжній життєвий досвід. Ваші роки з нами - це роки, які будуть формувати вас, підштовхувати вперед і залишатимуться найкращими спогадами. Вони дозволять вам подорожувати, приймати нові виклики й сприяти зростанню мережі, що розвивається. Середовище в Mazars сприяє повному розкриттю потенціалу!

Це не перша робота, це перший крок

Враховуючи характер роботи, що дає можливість розвиватися, Mazars розробив стратегію. Вона базується на освіті, даючи змогу співробітникам бути цінними на ринку праці. З цією метою наш власний «Університет Mazars» був створений на основі спільного підходу до навчання, заохочуючи коучинг і зворотній зв'язок з сучасними програмами офлайн і онлайн. Велику увагу ми приділяємо розвитку та освіті на міжнародному рівні. Ось чому ми взяли на себе зобов'язання створити кращий  університет, щоб підтримати наших співробітників на їх кар'єрному шляху.

Навчання включає технічні тренінги, а також семінари з лідерства, менеджменту та особистісного розвитку, які пропонуються на різних етапах вашої кар'єри. Мета — підвищити вашу загальну цінність за рахунок навичок, які будуть корисними в Mazars та за її межами. В Mazars ми прагнемо надати нашим новим співробітникам можливість справжнього трампліну в кар'єрі.

Наважуватися, створювати, впроваджувати інновації в Mazars

Ми спеціалізуємося на аудиті, бухгалтерському обліку, консультаційних, податкових та юридичних послугах. Швидко заохочуємо вас до проектів, відкриваючи можливості до низки цікавих професійних викликів. Ми залучаємо вас до стратегічних проектів, забезпечуємо регулярними тренінгами та надаємо автономію та простір для росту та швидкого просування на керівні посади.

Найбільша цінність Mazars — люди. Ми приділяємо їм більшу увагу, ніж процесам і керуємося колективним знанням. Саме тому ми сприяємо розвитку нашого підприємницького духу і проводимо прогресивні ініціативи, такі як: навчальні марафони, інноваційні виклики. Ми заохочуємо наших співробітників пропонувати, долучатися та обмінюватися креативними ідеями.

Mazars присутня в 91 країні світу — це ваші двері до міжнародних можливостей

Щороку ми набираємо понад 6000 професіоналів у наші команди по всьому світу. Досягнення високого рівня різноманітності є однією з головних цілей нашої стратегії управління талантами. Ми знаємо, що різноманітність є одним з основних факторів зростання, продуктивності та залученості.

Наше унікальне міжнародне партнерство — спільне і мультикультурне. Наша різноманітність — потужна сила. Ми повинні знати та вміти працювати разом,  щоб ефективно скористатися своєю різноманітністю. Ось чому міжнародна мобільність є не привілеєм, а повинна розглядатися як цінний інструмент розвитку наших співробітників. Крім того, вона є цінною для нашої організації в цілому.