Щорічний ярмарок вакансій Kyiv Post 2014

13 вересня 2014 року відбувся традиційний ярмарок вакансій, організований виданням Kyiv Post, в якому компанія «Мазар Україна» взяла активну участь. Всі гості ярмарку, хто цікавиться роботою в сфері аудиторських та бухгалтерських послуг, податкового права, мали можливість відвідати стенд компнії й безпосередньо поспілкуватися з представниками відділу кадрів, аудиторського та бухгалтерського департаментів щодо особливостей та переваг роботи в міжнародній компанії і кар’єрних можливостей, що ми пропонуємо.

"Мазар Україна" працює у сфері аудиторських, бухгалтерських і консалтингових послуг в  Україні, поєднуючи переваги інтегрованого міжнародного партнерства та глибокого знання специфіки українського ринку. Ми є частиною міжнародної Групи компаній Mazars, інтегрованої та незалежної організації, яка надає високоякісні послуги з аудиту, бухгалтерського обліку, податкового та юридичного консультування. Станом на 1 січня 2014 року, Група «Мазар» представлена у 72 країнах і об’єднує більш ніж 13 800 фахівців, які консультують та супроводжують великі міжнародні групи, малі та середні підприємства, приватних підприємців, а також державні установи на кожному етапі їх діяльності.

Англомовне видання Kyiv Post щорічно у Києві проводить ярмарок вакансій з метою сприяння компаніям у пошуку професійного персоналу, а молодим, талановитим та амбітним спеціалістам успішно розпочати або продовжитит кар’рний шлях.