Стажування 2020 у відділі Бухгалтерського аутсорсингу та Аудиту.

Mazars відкриває програми стажування за двома напрямками: у відділі Бухгалтерського аутсорсингу та Аудиту.

Mazars намагається бути максимально відкритою до потреб молоді та підтримувати на кожному етапі розвитку, адже частина команди є покоління Z. Тому протягом стажування кожен стажер буде частиною команди та буде залучений у різні проекти.

Кого ми шукаємо?

Студентів або випускників економічних факультетів, з англійською вище середнього, аналітичними здібностями та з великим бажанням вчитися і відкривати для себе світ фінансів.

Що ми пропонуємо?

Стажування у відділі Аудиту або Аутсорсингу бухгалтерських послуг з офіційним працевлаштуванням. Це буде неймовірно захоплюючий період, адже будемо поєднувати навчання та практику. А старші колеги будуть завжди підтримувати стажерів на шляху розвитку.

Період стажування?

Початок стажування в липні 2020р. та тривалість складає 3 місяці у відділі Аутсорсингу бухгалтерських послуг і 5 місяців у відділі Аудиту. 

І що далі?

Після успішного проходження стажування Mazars пропонує позицію Аудитора або Бухгалтера (в залежності від відділу стажування) та подальший розвиток в компанії.

Як потрапити на стажування?

Пропонуємо кандидатам, яким цікаве стажування відправити своє резюме (із зазначення напрямку для стажування) через ФОРМУ або на електронну адресу hr@mazars.ua та ми з вами обов'язково зв'яжемося.

Не зволікай, реєструйся та отримай можливість пройти стажування цього літа.