Ярмарок Вакансій Київ Пост [Травень 2015]

16го травня 2015 року Мазар Україна стала учасником відомого щорічного рекрутингового заходу - Ярмарок Вакансій Київ Пост. Ми були раді представити нашу компанію з відкритими можливостями в аудиторському та аутсорсинговому відділах і дати коротку інформацію про майбутню програму стажувань для успішних випускників.

"Мазар Україна" працює у сфері аудиторських, бухгалтерських і консалтингових послуг в  Україні, поєднуючи переваги інтегрованого міжнародного партнерства та глибокого знання специфіки українського ринку. Ми є частиною міжнародної Групи компаній Mazars, інтегрованої та незалежної організації, яка надає високоякісні послуги з аудиту, бухгалтерського обліку, податкового та юридичного консультування. Станом на 1 січня 2015 року, Група «Мазар» представлена у 73 країнах і об’єднує більш ніж 15 000 фахівців, які консультують та супроводжують великі міжнародні групи, малі та середні підприємства, приватних підприємців, а також державні установи на кожному етапі їх діяльності.

 

На разі ми шукаємо:досвідчених професіоналів, з місцевим та міжнародним досвідом; випускників вищих консалтингових та аудиторських компаній; Випускників провідних університетів світу; молодих фахівців та випускників провідних українських вузів.