Корпоративна соціальна відповідальність

Довгострокове мислення, планування та розвиток для здійснення позитивних змін завжди були невіддільною частиною нас. Наша історія — це історія сталого та всеосяжного зростання, зумовленого послідовним управлінням та діяльністю в інтересах громадськості. Понад усе ми хочемо зберегти цей довгостроковий підхід та підготуватися до лідерства майбутнього.

Наша мета

Сприяти побудові економічних основ справедливого та процвітаючого світу, піклуючись про успіх наших працівників і клієнтів, стан фінансового ринку, довіру суспільства та відновлення навколишнього середовища.

Наша стратегія

Дотримуючись основних цінностей, ми зосереджуємо сталий розвиток у центрі бізнесу. Взявши на себе зобов’язання створювати цінність для всіх зацікавлених сторін, ми розробили надійну стратегію позитивних зрушень для наших працівників, клієнтів, навколишнього середовища та місцевих громад.

Ця стратегія базується на п’яти ключових принципах:

  • Чесність та відповідальність

Керуючись кодексом поведінки та основоположними цінностями нашої фірми, ми усвідомлюємо власну роль у служінні суспільним інтересам. ​Як надійна та відповідальна компанія, ми прагнемо надавати якісні послуги клієнтам, водночас позитивно впливаючи на життя співробітників, планету та суспільство в цілому.

  • Люди – у центрі нашого розвитку

Ми підтримуємо професійне зростання працівників через можливості навчання протягом усього життя та побудову кар’єри, яка відповідає їхнім прагненням. Ми зосереджуємося на розвитку технічних і лідерських навичок, водночас створюючи більш інклюзивне та різноманітне робоче середовище, де людина відчуває себе частинкою цілого та може реалізувати власний потенціал.

Таким чином, у фокусі нашої кадрової стратегії знаходяться три ключові елементи: створення можливостей для зростання й лідерства, різноманітність та інклюзія, а також навчання і культура.

  • Вплив на життя місцевих громад

Ми намагаємось покращувати соціальні та економічні умови на територіях, де працюємо. Використовуючи навички й досвід, наша команда бере участь у вирішенні соціальних викликів.

Як наукомістка фірма, ми використовуємо освіту як рушійну силу для досягнення відчутних змін у житті людей, надаючи їм необхідні навички та знання для побудови кращого майбутнього.

  • Зменшення нашого впливу на навколишнє середовище

Оскільки світ сьогодні знаходиться перед екзистенційною кризою через глобальне потепління, кожна людина та організація, у тому числі Mazars, мають діяти. ​За допомогою нашого глобального партнерства ми й надалі працюватимемо над збереженням навколишнього середовища та пом’якшенням наслідків кліматичних змін. Спираючись на дослідження клімату та ціль побудови майбутнього з нульовими викидами, вживаємо рішучих заходів задля зменшення вуглецевого сліду нашої фірми.

  • Підтримка клієнтів на шляху сталого розвитку

Ми розробили цілий комплекс можливостей для сталого розвитку, що охоплює екологічний, соціальний та управлінський компоненти, а також консультаційні послуги, щоб підтримати організації на шляху до сталого розвитку. Наша віддана команда з питань сталого розвитку має достатній досвід, щоб допомогти клієнтам зробити свій внесок у побудову економіки сталого стану.

  

Як відповідальна компанія, яка працює чесно та прозоро, ми також є підписантом та активним учасником Глобального договору ООН. Ми прагнемо впроваджувати принципи Глобального договору у своїй роботі та регулярно публікуємо звіти про наш внесок у сталий розвиток.

Наша стратегія та дії також спрямовані на досягнення дев’яти з 17 Цілей сталого розвитку ООН:

Image for the report

Документи

Sustainability report 2022
Sustainability report 2022
2021 Sustainibility Report
2021 Sustainibility Report
2020 Sustainability report
2020 Sustainability report
Sustainability report 2019
Sustainability report 2019