Про Мазар

Мазар є міжнародною аудиторською, податковою та консалтинговою фірмою, яка допомагає клієнтам впевнено будувати та розвивати свій бізнес.

Ми пройшли довгий шлях з тих пір, як Роберт Мазарс заснував свою бухгалтерську фірму в Руані, Франція, в 1945 році. Сьогодні Mazars присутній у понад 100 країнах світу, та має понад 50000 професіоналів ( 33000 професіоналів в рамках єдиного інтегрованого партнерства та 17000 фахівців з Mazars North America Alliance).

Наше унікальне інтегроване партнерство охоплює всі континенти:

 

Аудит є основою нашого досвіду вже понад 70 років. Ми доповнюємо його збалансованим комплексом консалтингових,  податкових та юридичних послуг, які підтримують постійні потреби наших клієнтів.

Наші масштаби дозволяють нам обслуговувати клієнтів на глобальному та місцевому рівнях по всьому світу, залишаючись гнучкими та дотримуючись особистого підходу. Де б ми не працювали, ми працюємо спільно, як єдина цілісна команда. Це дозволяє нам надавати індивідуальні послуги виняткової якості для кожного клієнта, де б він не знаходився. В цьому нам допомагають знання місцевих особливостей бізнесу, культурна обізнаність та глобальний досвід.

Операційна модель Mazars —демократична та прозора як зсередини, так і ззовні. Діяльність Mazars визначається Правлінням Групи, члени якої обираються кожні чотири роки. Правління підсилюється Радою Управління Групи, яка серед іншого, забезпечує дотримання етичних правил у всьому, що ми робимо. 

Ми вважаємо, що відповідальна фірма повинна створювати спільну цінність. Ми прагнемо досягти цього, захищаючи свою незалежність, піклуючись про майбутнє нашої галузі та збалансувавши стійкість та прибуток, оскільки ми хочемо передати справедливий та процвітаючий світ наступним поколінням.

Документи

Corporate story 2023
Corporate story 2023
Mazars at a glance 2023
Mazars at a glance 2023