ЖИТТЯ ЗА НАШИМИ ЦІННОСТЯМИ

Цінності Mazars беруть початок ще з часів заснування компанії і є незмінними. Наші цінності — основа принципів, які понад 70 років є ключем до нашого розвитку. Ми застосовуємо їх щодня у взаємодії з нашими співробітниками, клієнтами та суспільством. Для нас це не просто слова — наші цінності відображають рішучість дотримання законів та норм. І ми переконані, що вони і надалі залишатимуться основою для нашого сталого зростання в майбутньому. Це фундамент етичної компанії, якою ми є.

Доброчесніть

Забезпечення відмінної якості послуг є обов'язковим для нас. Але це не було б можливим без дотримання нами етичних норм щодо себе та наших клієнтів. Цілісність є основою відносин у нашій організації, з клієнтами та всіма зацікавленими сторонами. Ми завжди маємо бути чесними і відкритими для підтримання довіри до нас.

Відповідальність

Сталі компанії — це ті, на яких можна покластись та яким довіряють. Ми віримо в відповідальність як в особистій, так і професійній поведінці. Ми піклуємося про вплив нашої діяльності на суспільство і прагнемо привнести користь.

Різноманітність та Повага

Наші клієнти розраховують на наші здібності і досвід. Наша сила полягає в наших співробітниках. Повага до кожної людини та її унікальний внесок є частиною того, ким ми є. Ми цінуємо відмінності та різноманітність. Ми розуміємо, що нові точки зору роблять нашу організацію справедливішою та сильнішою.

Технічна досконалість

Наш пріоритет у всіх проектах і завданнях — надавати клієнтам найкращий сервіс. Ми постійно дотримуємося найвищого рівня технічної досконалості та якості у всьому, що робимо. Розвиваючи інновації та таланти ми прагнемо задовольнити всі очікування наших зацікавлених сторін.

Незалежність

Незалежність завжди була сенсом існування і духом Mazars. Працюємо ми у якості аудитора, чи як консультанти — діяти незалежно є надзвичайно важливим.

Керівництво

Від самого створення компанії три покоління лідерів передали управління компанією своїм наступникам, а разом з ним — знання та досвід, чим проклали шлях до кразого майбутнього компанії. Безперервне та якісне управління є ключовою складовою довгострокового розвитку нашої компанії та наших клієнтів.

ВІД ЦІННОСТЕЙ ДО ВЧИНКІВ: НАШ ГЛОБАЛЬНИЙ КОДЕКС ПОВЕДІНКИ

Наш глобальний кодекс поведінки — це практичний путівник, який допомагає всім нашим співробітникам, незалежно від віку, посади чи країни, орієнтуватися у складному виборі і приймати правильні рішення відповідно до наших цінностей.

У кодексі чітко зазначено, хто ми, чого ми очікуємо від наших працівників і як ми взаємодіємо з нашими клієнтами, зацікавленими сторонами та суспільством в цілому. У складному та динамічному середовищі ми використовуємо його як моральний компас для нашої повсякденної діяльності. Ми ніби окреслюємо межу між тим, що рекомендоване або прийнятне, і тим, що ставить під загрозу нашу репутацію та довіру інших людей. Ми серйозно ставимося до будь-яких порушень і застосовуємо відповідні заходи для дотримання кодексу у разі необхідності. Ми є компанією, якій довіряють. Mazars віддана своїм клієнтам, співробітникам і суспільству, працює заради досягнення спільних інтересів.

Діяти доброчесно

Успіх Mazars грунтується на відносинах довіри з нашими клієнтами та зацікавленими сторонами. Щоб зберігати і підвищувати рівень цієї довіри, ми завжди маємо бути чесними і відкритими.

Бути відповідальним

Ми беремо на себе відповідальність за свою особисту та професійну поведінку. Ми піклуємося про свій вплив на суспільство, в якому працюємо, і прагнемо зробити корисний вклад.

Поважати людей

Сила нашої організації полягає в співробітниках, які працюють з нами. Ми ставимося до всіх з повагою, щоб вони відчували цінність своєї різноманітністі, унікальності точки зору та власного внеску.

Забезпечувати найвищу якість

Ми прагнемо завжди забезпечувати відмінну якість роботи. Ми впроваджуємо інновації та розвиваємо своїх співробітників для задоволення потреб наших клієнтів і зацікавлених сторін.

Думати незалежно

Ми — консультанти, яким довіряють. Наші поради є об'єктивними і неупередженими. Ми цінуємо свою незалежність. Ми не залучаємось у взаємодію, яка може відволікати нас від виконання роботи за найвищими професійними стандартами.

Будувати майбутнє

Mazars — це сталий бізнес. Ми будуємо довгострокові відносини, заохочуємо підприємницький дух і плануємо правонаступництво.