Життя за нашими цінностями

Цінності, за якими ми живемо, сягають корінням до наших батьків-засновників і ніколи не переставали нас направляти. Вони являють собою основу принципів, які ми застосовуємо щодня з нашими людьми, нашими клієнтами та суспільством загалом. Вони є ключем до нашого розвитку вже понад 70 років, і ми переконані, що вони і надалі залишатимуться основою для нашого сталого зростання в наступні роки і десятиліття. Це не просто слова, наші цінності відображають нашу рішучість йти далі простого дотримання законів і норм. Вони є стовпами етичної фірми, якою ми прагнемо бути.

Доброчесніть
Забезпечення відмінної якості послуг є обов'язковим, але це не мало б великого значення без етичних норм, яких ми дотримуємося щодо себе і наших клієнтів. Цілісність є наріжним каменем відносин у нашій організації, а також з нашими клієнтами та всіма зацікавленими сторонами. Щоб здобувати і підтримувати довіру, ми завжди маємо бути чесними і відкритими.

Відповідальність
Стійкі компаній є тими, на які можна покластися. Ми віримо в відповідальність, як в особистій так і професійній поведінці. Ми піклуємося про те, як наша діяльність може вплинути на суспільство, і прагнемо зробити свій позитивний внесок.

Різноманітність та Повага
Наші клієнти розраховують на наші здібності і досвід. Наша сила полягає в наших співробітниках. Повага до кожної людини та її унікальний внесок є частиною того, ким ми є. Ми цінуємо відмінності та різноманітність, розуміючи, що нові точки зору роблять нашу організацію справедливішою та сильнішою.

Технічна досконалість
У всіх проектах і завданнях, надання клієнтам найкращого сервісу є нашим пріоритетом номер один. Тому ми постійно дотримуємося найвищого рівня технічної досконалості та якості у всьому, що ми робимо. Через розвиток інновацій та талантів ми прагнемо задовольнити всі очікування наших зацікавлених сторін.

Незалежність
Незалежність завжди була сенсом існування і духом компанії Мазар. Незалежно від того, працюємо ми у якості аудитора, або як консультанти, діяти незалежно є надзвичайно важливим.

Керівництво
Починаючи з нашого створення, три покоління лідерів успішно передавали керівництво новим, разом зі знаннями і досвідом, прокладаючи шлях до кращого майбутнього. Безперервність та управління є ключовими складовими довгострокового розвитку нашої компанії та наших клієнтів.

Від цінностей до вчинків: наш глобальний кодекс поведінки

Наш глобальний кодекс поведінки - це практичний путівник, який допомагає всім нашим співробітникам, незалежно від віку, посади чи країни, орієнтуватися у складному виборі і приймати правильні рішення відповідно до наших цінностей.

У кодексі чітко зазначено, хто ми, чого ми очікуємо від наших працівників, і як ми взаємодіємо з нашими клієнтами, зацікавленими сторонами та суспільством в цілому. У складному та динамічному середовищі, ми використовуємо його як моральний компас для нашої повсякденної діяльності, окреслюючи межу між тим, що рекомендоване або прийнятне, і тим, що ставить під загрозу нашу репутацію та довіру інших людей. Ми серйозно ставимося до будь-яких порушень і вживаємо відповідних заходів для дотримання кодексу, коли це необхідно. Роблячи це, ми є фірмою, якій довіряють, яка працює заради досягнення колективних інтересів, віддана своїм клієнтам, співробітникам і широкому суспільству.

Діяти доброчесно
Успіх Мазар грунтується на відносинах довіри з нашими клієнтами та зацікавленими сторонами. Щоб зберігати і підвищувати рівень цієї довіри, ми завжди маємо бути чесними і відкритими.

Бути відповідальним
Ми беремо на себе відповідальність за свою особисту та професійну поведінку. Ми піклуємося про свій вплив на суспільство, в якому працюємо, і прагнемо зробити позитивний внесок.

Поважати людей
Сила нашої організації полягає в співробітниках, які працюють з нами. Ми ставимося до всіх з повагою, щоб вони відчували цінність своєї різноманітністі, унікальніості точки зору та власного внеску.

Забезпечувати найвищу якість
Ми прагнемо завжди забезпечувати відмінну якість роботи. Ми впроваджуємо інновації та розвиваємо своїх співробітників для задоволення потреб наших клієнтів і зацікавлених сторін.

Думати незалежно
Ми – консультанти, яким довіряють. Наші поради є об'єктивними і неупередженими. Ми цінуємо свою незалежність. Ми уникаємо будь-яких відносин, які можуть відволікати нас від виконання роботи за найвищими професійними стандартами.

Будувати майбутнє
Мазар - це стійкий бізнес. Ми будуємо довгострокові відносини, заохочуємо підприємницький дух і плануємо правонаступництво.