Рішення для агробізнесу в Україні

Мазар Україна має значний досвід надання послуг сільськогосподарським компаніям. Ми надаємо послуги з Аудиту, Бухгалтерського Аутсорсингу, Податкові та Фінансові консультації з урахуванням унікальних потреб сільськогосподарських підприємств.

Україна сьогодні дуже приваблива для інвестицій в агробізнес. Іноземні інвестори обирають різні сегменти агропромислового ринку.

Мазар має довгі та довірчі відносини з багатьма компаніями в агробізнесі: від виробництва насіння до переробки та продажу готової продукції. Ми допомагаємо нашим клієнтам оптимізувати свої бізнес-процеси та приймати кращі фінансові рішення.

Підхід Мазар ґрунтується на винятковому розумінні Вашої діяльності та бізнес-середовища, Ваших процесів та організації внутрішнього контролю, а також на викликах, з якими сьогодні стикається агробізнес в Україні.

Ми розробили потужну суміш ключових інгредієнтів — знань, досвіду, довіри та об’єктивності.

Ми швидко реагуємо на потреби наших клієнтів і використовуємо проактивний підхід.

Наша цінність полягає у наданні високоякісних послуг компаніям аграрного сектору, у тому числі шляхом обміну досвідом та знаннями між нашими міжнародними командами. Також ми вдосконалюємо передові методи управління та практичних стратегій, які ми використовуємо, щоб допомогти нашим клієнтам досягти своїх цілей.

Завантажте нашу брошуру, щоб дізнатися більше.

Документ

Agri brochure_Mazars Ukraine_May2019
Agri brochure_​Mazars Ukraine_​May2019