наш досвід

  • Share
  • Print page

Компанія "Мазар Україна" пропонує повний спектр професійних послуг, включаючи послуги в сфері аудиту, бухгалтерського обліку, оподаткування та консалтингу для широкого кола клієнтів з різних індустрій.

В компанії "Мазар Україна" працюють фахівці з визнаними знаннями і досвідом, які допоможуть у зростанні Вашої організації і запропонують Вам унікальний комплексний підхід. Завдяки нашій технічній досконалості, поєднаної з особистим підходом до кожного клієнта, ми пропонуємо індивідуально розроблені бізнес-рішення для публічних або міжнародних компаній, державних установ, підприємств або приватних осіб.

Ми цінуємо довготривалі відносини з клієнтами, які задоволені баченням та здатністю нашої компанії чітко дотримуватися правил та бути винахідливою при прийнятті бізнес-рішень.

Аудит

Надання висновку щодо фінансової звітності компанії є основоположним елементом, без якого неможливий розвиток сучасної економіки. За таких умов, досвід «Мазар» забезпечує підвищення якості фінансової звітності своїх клієнтів.

Супровід угод

Зазвичай операції злиття, приєднання, створення спільного підприємства або портфельної інвестиції, пов'язані з низкою складних проблем і питань, що потребують особливої уваги кваліфікованих експертів. Ми допомагаємо нашим клієнтам прийняти правильні рішення і успішно реалізувати угоду для того, щоб отримати максимальну вигоду від операції.

Бухгалтерський Аутсорсинг

Відділ бухгалтерського аутсорсингу компанії Мазар Україна надає компаніям операційну підтримку найвищої якості в бухгалтерському обліку та звітності як на місцевому, так і на транснаціональному рівнях.

Послуги у галузі оподаткування

Компанія «Мазар» є глобально інтегрованою організацією, яка представлена в найбільших економіках світу, що надає нам можливість отримати детальне розуміння комплексних податкових питань у сьогоднішньому глобалізованому економічному кліматі.

Global Business Services

Globalization, technology and changing client expectations are pervasive, at times disruptive trends, so businesses are looking for new delivery models to gain a competitive edge. For many of the world’s leading companies, this means centralizing or outsourcing business services such as accounting, human resources, IT or R&D.

Share