Послуги у галузі оподаткування

  • Share
  • Print page

Компанія «Мазар» є глобально інтегрованою організацією, яка представлена в найбільших економіках світу, що надає нам можливість отримати детальне розуміння комплексних податкових питань у сьогоднішньому глобалізованому економічному кліматі.

Ми надаємо податкові консультації з національних, та міжнародних питань для широко кола клієнтів з різних індустрій. Ми працюємо з глобальними компаніями, що керуються власником, публічними компаніями, а також з локальними компаніями та приватними підприємцями. Тож, де б ви не знаходилися, ми підтримаємо вас з питань локального чи міжнародного оподаткування.

Наша (інтер)національна команда податкових експертів надасть комплексну консультацію з питань дотримання податкового законодавства або з інших питань. Ми надаємо висококваліфіковані консультації з питань злиття, придбання, трансфертного ціноутворення або відкриття нового підрозділу за кордоном. Ми поєднуємо знання в цій галузі з широким досвідом в інших сферах, таких як, наприклад, проведення транскордонних угод з нерухомістю.

Міжнародне оподаткування

Ви можете звернутися до команди податкових спеціалістів «Мазар» з будь-якого питання міжнародного оподаткування. Завдяки міжнародній присутності та європейським корінням, ми добре розуміємо податкові наслідки міжнародної економічної діяльності.

Корпоративні реструктуризації

Як фінансовий директор одного з найбільших китайських виробників ви можете захотіти створити перше представництво компанії закордоном. Ваша італійська дослідницька група бажає започаткувати свою глобальну дослідницьку та конструкторську діяльність в іншій юрисдикції. Або, можливо, ви хочете виступити радником міжнародного виробника предметів розкоші, який шукає місце, де він міг би вигідно розпочати свою діяльність.

Послуги експатріантам

Процес глобалізації зумовлює нові тенденції ведення бізнесу: більшість міжнародних компаній відчувають зростаючу потребу у високомобільній робочій силі, а численні підприємці засновують бізнес та інвестують закордон.

Трансфертне ціноутворення

Як і в усьому світі, трансферне ціноутворення є одним з пріоритетних напрямків податкових перевірок в Україні, його зростаюче значення підтверджується значними розмірами потенційних податкових санкцій.

Share