Виділення підрозділу та вихід з інвестицій

Максимізація цінності від вашої програми виходу з інвестицій

У певних ситуаціях повне або часткове виділення бізнес-підрозділу є найкращим варіантом для компанії. Такий крок може не лише забезпечити стратегічну відповідність кожного активу, але й створити цінність для акціонерів. 

Однак такі проєкти складні й вимагають експертного управління. Наша глобальна команда спеціалістів може реалізувати ваш проєкт виділення підрозділу чи виходу з інвестицій, допомагаючи вам і вашому бізнесу досягти довгострокових цілей. 

Наша команда експертів-практиків може допомогти реалізувати ваші плани продажу або придбання бізнес-підрозділу, який є структурною частиною організації, незалежно від того, чи є цей підрозділ окремою юридичною особою або ж його необхідно «виділити» зі складу організації. 

Ми проаналізуємо та «перепакуємо» фінансову інформацію, щоб вона відповідала периметру угоди з виділення. Наша команда надає таку підтримку: 

  • Визначення активів і зобов'язань, які необхідно включити до обсягу угоди 
  • Визначення методології виділення, включаючи розподіл централізованих витрат, застосовні принципи бухгалтерського обліку та нормалізаційні коригування, необхідні для бізнес-одиниці як відокремленої юридичної особи 
  • Підготовка проформи фінансової інформації та супровідної документації спільно з вашими фінансовими та операційними службами 
  • Оцінка прибутковості відокремленої одиниці за допомогою аналізу впливу виділення на вашу майбутню організацію з акцентом на зміну структури витрат і формування доходів 
  • Виявлення потенційних покупців відокремленого підрозділу та встановлення контактів з ними 
  • Визначення фінансових положень юридичної документації у співпраці з вашими юридичними консультантами, допомога з підготовкою тексту фінансових положень угоди акціонерів, перехідних угод про надання послуг, положень про гарантію відповідальності та іншої документації, що стосується виділення 

Наші спеціалісти зі супроводу угод допоможуть владнати складні питання, вирішення яких часто вимагає значних ресурсів та подолання труднощів у процесі виділення підрозділу чи виходу з інвестицій, при цьому ми завжди фокусуємо увагу на максимізації цінності. 

Використовуючи наш солідний досвід консультування щодо виділення та виходу, ми надаватимемо індивідуальні рекомендації на кожному кроці процесу та допоможемо упровадити реалістичний план поступового переходу. 

Наша команда 

Mazars має спеціалізовані команди у 38 країнах по всьому світу, а отже ми можемо забезпечити супровід вашого проєкту скрізь, де це необхідно.