Різноманітність та інклюзивність

У Mazars різноманітність є ключовою темою на порядку денному Виконавчої ради Групи. Це про те, як ми виросли до рівня міжнародної компанії з міцними культурними зв’язками, як ми функціонуємо сьогодні і як плануємо наше «завтра». Працюючи по всьому світу як одна злагоджена команда, ми спільно приймаємо рішення та визначаємо свій майбутній шлях. Різноманітність та інклюзивність – основи сучасної компанії, якою ми прагнемо бути.

Більш різноманітними та інклюзивними – такими повинні бути робочі місця майбутнього. Ми хочемо розвивати Mazars як організацію, де люди відчувають свою залученість та пишаються бути частиною команди. Об’єднане партнерство, де людина може робити вагомі внески і бути собою. Таким чином, ми будуємо культуру та компанію, яка створює цінність як для клієнтів, так і для наших співробітників.

Серед іншого, гендерна рівність є тим питанням сучасного світу, до вирішення якого повинні долучатись всі. Виконавча рада Групи Mazars ініціює створення середовища, в якому співробітники відчувають повагу та натхнення. Враховуючи характер нашої роботи та дотримуючись основних цінностей, фірма Mazars готова трансформувати знання у дію.

Різноманітність за характером

Ми знаємо, що цінність для нашого бізнесу, клієнтів і працівників створюється шляхом прийняття різних точок зору, надання повноважень співробітникам і залучення досвіду й навичок кожного та кожної.

Офіси Mazars розташовані у різних частинах світу, але ми прогресували завдяки відмінностям у національності, мові та освіті нашої команди.

Ефективно використовуючи цю різницю, ми можемо розв'язувати проблеми, розвивати нашу фірму і, зрештою, краще обслуговувати наших клієнтів.

Інклюзивність

Різноманітність виходить за межі географічних відмінностей. У Mazars ми прагнемо створити інклюзивне середовище, де команди, лідери та діяльність представлені в різних стилях, мають різне етнічне походження, і де відмінності ведуть до більшої цінності та успіху.

Ці відмінності включають (але не обмежуються): інвалідність, вік, культуру, освіту, стать і гендерну ідентичність та вираження, мову, релігію, сексуальну орієнтацію, соціально-економічне походження та стиль роботи.

Ми в Mazars є однією командою, яка свідомо обирає інклюзію.

Гендерна рівність

За останні роки ми збільшили представництво жінок на керівних посадах та досягли значного прогресу щодо гендерної рівності. Сьогодні понад 75% наших найбільших країн розробили та почали впроваджувати план дій щодо різноманітності, а загалом жінки складають 53% кадрів у світі.

Міжнародний жіночий день – час для роздумів про те, як змінити ситуацію

Міжнародний жіночий день дає нам можливість посилити різноманітність та інклюзивність, а також поділитися нашим баченням зі співробітниками та спільнотами.

Mazars – це місце, де не бояться викликів: ми усвідомлюємо, що критичне мислення та сумнів у статусі-кво ведуть до кращої ділової практики. Саме тому ми запросили наших керівників і команди по всьому світу взяти участь в ініціативі #ChooseToChallenge.

Це нагода поміркувати над тим, як кожен із нас може вплинути на ситуацію і створити більш інклюзивне робоче середовище. Ми знаємо, що один день не вирішить того, на що потрібні десятки років, але ми пишаємося готовністю нашої команди говорити про важливе.

Перегляньте наші відео #ChooseToChallenge нижче.

Від топменеджменту і далі

Виконавча рада Групи Mazars прагне впроваджувати різноманітність та інклюзію у всьому, що ми робимо в компанії. Беручи до уваги інклюзивність при розробці нашої культури та довгострокової стратегії, керівництво поступово будує глобальну фірму, яка визнає та винагороджує відмінності.