Агробізнес

Mazars в Україні має значний досвід надання послуг сільськогосподарським компаніям. Ми надаємо послуги з аудиту, бухгалтерського аутсорсингу, податкові та фінансові консультації з урахуванням унікальних потреб сільськогосподарських підприємств.

Україна сьогодні дуже приваблива для інвестицій в агробізнес. Іноземні інвестори обирають різні сегменти агропромислового ринку.

Mazars має довгі та довірчі відносини з багатьма компаніями в агробізнесі: від виробництва насіння до переробки та продажу готової продукції. Ми допомагаємо нашим клієнтам оптимізувати свої бізнес-процеси та приймати кращі фінансові рішення.

Підхід Mazars ґрунтується на винятковому розумінні Вашої діяльності та бізнес-середовища, Ваших процесів та організації внутрішнього контролю, а також на викликах, з якими сьогодні стикається агробізнес в Україні.

Ми розробили потужну суміш ключових інгредієнтів — знань, досвіду, довіри та об’єктивності.

Ми швидко реагуємо на потреби наших клієнтів і використовуємо проактивний підхід.

Наша цінність полягає у наданні високоякісних послуг компаніям аграрного сектору, у тому числі шляхом обміну досвідом та знаннями між нашими міжнародними командами. Також ми вдосконалюємо передові методи управління та практичних стратегій, які ми використовуємо, щоб допомогти нашим клієнтам досягти своїх цілей.