Люди – в центрі нашого розвитку

Ми переконані, що наше партнерство збагачується завдяки різноманітності людей, які приєднуються до нас. У зв’язку з цим компанія Mazars розробила політику розвитку найважливішого ресурсу – співробітників. Ми пропонуємо не лише рівні можливості при працевлаштуванні, але й однакові умови для розвитку кар’єри.

Різноманітність – одна з ключових цінностей Mazars

Mazars підтримує різноманітність робочого середовища, коли всі члени команди можуть розвиватись. Прагнення наймати та просувати як жінок, так і чоловіків з будь-яким професійним досвідом приносить користь компанії і нашим клієнтам. Різні точки зору допомагають долати виклики та краще розуміти потреби клієнтів, сприяють інноваціям та латеральному мисленню. Mazars протидіє будь-яким формам дискримінації та пропонує своїм фахівцям рівні можливості та однаково гарне ставлення, незалежно від їх расового чи етнічного походження, статі, релігії, віку чи інвалідності. Наприклад, фірма Mazars приєдналася до кампанії ООН за рівні права й дотримується «Стандартів поведінки для бізнесу», спрямованих на боротьбу з дискримінацією лесбіянок, геїв, бі-, транс- та інтерсексуальних людей.

Жінки@Mazars

Mazars зосереджується на збільшенні кількості жінок в компанії, у тому числі на керівних посадах. Ми проводимо внутрішні заходи, щоб порушувати важливі питання, маємо спільну платформу обговорень і програму для пошуку жіночих талантів, яким надаємо підтримку та план розвитку кар’єри. Жінки@Mazars є центральною частиною стратегічного плану утримання жінок-лідерок через створення середовища для їхнього всебічного розвитку.

Навчання протягом усього життя

В основі стратегічного розвитку Mazars лежить освіта співробітників. З урахуванням цього наш корпоративний університет використовує змішаний підхід до навчання, заохочуючи коучинг і зворотний зв’язок, а також пропонуючи сучасні онлайн та офлайн програми:

  • Міжнародні семінари. Корпоративний університет Mazars, акредитований CLIP (Corporate Learning Improvement Process), пропонує 28 передових програм лідерства та розвитку бізнесу, серед яких – наш флагман The Next MBA. The Next MBA створює спільноту топменеджерів провідних компаній світу задля трансформаційного досвіду навчання.
  • Зручне цифрове навчання з будь-якої точки світу. Університет Mazars надає працівникам по всьому світу необмежений доступ до найсучаснішого навчального контенту завдяки партнерству з LinkedIn Learning та глобальній онлайн-платформі MazarsU.
  • Люди – в центрі наших змін. Завдяки міждисциплінарним воркшопам та ініціативам, таким як Global Mazars Shake, наші співробітники розробляють інноваційні аудиторські, консультаційні та бізнес-рішення для розв'язання викликів сьогодення.

Міжнародна мобільність

Міжнародний досвід сприяє професійному розвитку, а також формуванню довготривалих робочих та міжособистісних стосунків, що є характерними для Mazars. Із присутністю у понад 95 країнах, ми заохочуємо міжнародну мобільність мазарівців задля розвитку їхньої кар’єри та процвітання глобального бізнесу.