Широкі можливості для сильного альянсу

Незалежно від того, чи шукаєте ви нові можливості для вашого бізнесу за межами країни чи потребуєте міжнародного супроводу в доповнення до ваших послуг на вітчизняному ринку, компанія «Мазар» в альянсі з «Праксіті» нададуть вам доступ до світових ринків.

Про Praxity

Незалежно від місцезнаходження, консультанти з компаній, що входять до альянску Praxity, мають спільний дух та бачення світу, що в свою чергу, полегшує та сприяє динамічному зростанню бізнесу по всьому світу.

Як і компанія Mazars, кожна з компаній-членів альянсу вже успішно працює в своєму географічному регіоні та має високі оцінки колег своєї діяльності. Кожен окремо та всі разом, ми допомагаємо мультинаціональним клієнтам будувати плани на майбутнє, приймати та реалізовувати важливі бізнес рішення та залишатися конкурентоспроможними. Компанії, що входять до альянсу Praxity, є Вашими помічниками при виході на нові міжнародні ринки, забезпечуючи розуміння місцевого нормативного регулювання та надаючи консультації в сфері міцевого оподаткування та інших питань.

Praxity AISBL - це глобальний альянс незалежних компаній, заснований як міжнародна некомерційна організація згідно законодавства Бельгії. Виконавчий офіс Praxity AISBL знаходитья в місті Епсом. Praxity – Global Alliance Limited  є неприбутковою компанією з обмеженою відповідальністю, яка зареєстрована в Англії та Уельсі з офісом в Англії. Будучи альянсом компаній, Praxity не надає третім особам жодні послуги з ведення бухгалтерського обліку або аудиторські послуги, консультації з податкових питань чи будь-які інші консультаційні чи професійні послуги. Альянс не є спільним підприємством, партнерством чи то мережею компаній-членів. Оскільки усі компанії, що входять до альянсу, є незалежними, Praxity не гарантує послуги чи їх якість, що надаються його компаніями-членами.

Щоб дізнатися більше, завітайте на сайт Praxity online .