Наші цінності та принципи

  • Share
  • Print page

Високі цінності є основою нашої організації з моменту її створення. Вони направляють нас в щоденних діях, забезпечуючи загальну базу цінностей, що поділяються та поважаються усіма партнерами та командами Мазар. Вказані цінності описані в Статуті Компанії, підписаному кожним партнером індивідуально.

Цілісність

Суворі етичні та моральні межі визначають те, як ми працюємо та допомагаємо нашим клієнтам.

 

Відповідальність

Ми розглядаємо проблеми наших клієнтів як наші власні, і ми турбуємося про те, як наша робота може вплинути на суспільство.

 

Різноманітність та повага до людей 

Поза кордонами та культурними відмінностями, ми виявляємо повагу до людей та поділяємо багатогранність людських відносин. Єдині в різноманітті, ми бачимо нашу здатність слухати та нашу відкритість як справжній важіль для іновацій.

 

Технічна досконалість

Технічна досконалість є одним із основоположних принципів та застосовується на всіх рівнях в Групі. Постійний пошук найвищих стандартів якості не тільки веде до задоволенності клієнтів, покращення бізнес-направлень та розвитку персоналу, але й є  кращою гарантією нашої незалежності.

 

Незалежність

Ми завжди мислимо незалежно, а в якості аудитора та консультанта, ми завжди виступаємо незалежними.

 

Послідовність

В той час як нові особи приходять й йдуть, покоління змінюються, наші відносини, досвід та знання залишаються. Ми вчимося на минулому, але дивимося у майбутнє.

 

Наші принципи

Принципи нашої діяльності прямо пов’язані з шістьма нашими основоположними цінностями. Вони відображують наші погляди й культуру. В 2011 році компанія «Мазар» в доповнення до її основних цінностей запустила проект з метою визначення атрибутів її як бренду. Це призвело до визначення основних принципів та ключових ідей, виражених тим способом, яким ми описуємо Мазар, унікальність, погляди та переконання компанії.

Хто ми?
Професіонали з незалежною думкою, що прагнуть служити економічному та соціальному розвитку на місцевому та глобальному рівні.

Кому ми надаємо послуги?
Бізнес-спільноті в цілому : транснаціональним та великим корпораціям, компаніям, акції яких котируються на біржі та ні, малому та середньому бізнесу, державним підприємствам та фізичним особам.

Яка від цього вигода ?
Як консультанти та аудитори, ми підтримуємо звітність на сучасному рівні, створюємо ефективні та гнучкі структури, організації, підвищуємо продуктивність та створюємо довгострокові цінності.

Чим ми відрізняємось?
Ми надаємо інноваційні індивідуальні та глобальні рішення для наших клієнтів на ринку, який є консервативним та складеним (для малого та середнього бізнесу) або дуже концентрованим (для великих корпорацій).

Яким чином ми надаємо послуги?
Поєднуючи надійність методологій, наповнених найсучаснішими аудиторськими та консультаційними технологіями та...нашу здібність до співпраці та мислення «винятково» разом з властивим почуттям персональної відповідальності та оперативності.

Як ми організовані?
У вигляді глобального партнерства : наші співробітники є мотивованими, ініціативними, відкритими та багатопрофільними спеціалістами, з навичками, підкріпленими досвідом.

Які наші основні риси ?

  • Підприємництво та командний дух
  • Далекоглядність та гнучкість
  • Ентузіазм та ясність розуму

Що нами рухає?
Бажання створювати та передавати естафету наступним поколінням.

У що ми віримо?
В багатополярність світу з процвітаючим різноманіттям (культурним, інтелектуальним, професійним...).

Чому ми віддаємо перевагу ?

  • Здоровому глузду, більше ніж заздалегідь встановленим моделям
  • Відкритості, більше ніж второваним шляхам.

 

Прогрес, зумовлений колективним розумом

Share