Послуги експатріантам

Процес глобалізації зумовлює нові тенденції ведення бізнесу: більшість міжнародних компаній відчувають зростаючу потребу у високомобільній робочій силі, а численні підприємці засновують бізнес та інвестують закордон.

Вирішення питань міжнародного працевлаштування або ведення приватної підприємницької діяльності за кордоном є непростим завданням. Його реалізація пов’язана з дотриманням законодавчих вимог як країни громадянства, так і приймаючої країни, а також положень міжнародних угод щодо уникнення подвійного оподаткування. Компанія «Мазар» готова супроводжувати вас на кожному кроці даного шляху.

Наші досвідчені фахівці готові надати вам повний комплекс послуг для вирішення вашої ситуації, незалежно від того, чи стосується вона співробітників іноземної компанії, направлених до України, чи співробітників місцевої компанії, працюючих за кордоном, або приватних підприємців та інших само зайнятих осіб. Зокрема наші послуги включають:

  • Визначення статусу податкового резидента згідно з місцевими та міжнародними правилами та розрахунок суми податку, що підлягає до сплати в Україні та закордоном.
  • Спеціальне податкове планування та подача податкової звітності для експатріантів, а також визначення можливої оптимізації податкових зобов'язань.
  • Підготовка податкової декларації про майновий стан і доходи фізичної особи.
  • Співпраця з офісами компанії «Мазар» в інших країнах задля коректного розподілу персональних доходів в Україні та за кордоном, а також сплати податкових зобов’язань за кордоном.
  • Консультації з питань імміграції, візової підтримки, дозволів на проживання та працевлаштування.

Ми впевнені, що наша кваліфікована допомога та розуміння ваших потреб, а також взаємна довіра, створять міцну основу для подальшої довготривалої співпраці.